• Sor
  • Bence

Eski sevgiliyi unutmanın yolları nelerdir?

Eski sevgiliyi unutmak için ne yapılabilir? Daha az acı çekmek için, onu özlememek için yapılacak şeyler var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• açıkcası bunu bir yöntemi yok ne demişler zaman en güzel ilaç başlarda dersinki ben ne yapcağım şimdi 1 2 hafta böyle gider sonra alışırsın emin ol kendini eve kapatıp ağalamak sızlamak yerine dışarı çık arkadaşların ile dolaş bilgisayarda oyun oyna komedi macera filmleri izle kesinlikle romantik film müzik dinleme tek başına bir cafe gidip oturma tavsiyem emin ol unutursun yeterki içinden iste

Erkekler Ne Diyor 23

• 26gün

Ye iç eğlen gez toz

• 26gün

bilmemki
    unutulmuyor

• 26gün

Görme, duyma, düşünme

• 26gün

anlamadım

• 26gün

Onu görme
      Onu duyma
      Onu düşünme

• 26gün

tesekkürler..

• unutmanın en büyük ilacı zaman bunu başarblrsen hayatına kaldğn yerden dewam edeblrsn !

• 26gün

200 lira getir bir içki sofrası kuralım ohh miss

• 26gün

yeni aşk yeni ortam

• 26gün

ewt bncede

• Öncekileri Göster
    • 26gün

ALIŞMAK DA UZUN ZAMAN ALIYO SABRETMEK GİBİ

• 26gün

Alismak unutmaktan daha kolay beyninde bitir once gecmis olsun kanki :)

• kesinlikle çalışmak lazım, boş boş oturan kafayı üşütür. hayattan soğumamak gerek.

• 26gün

Benim en güzel çözümüm eskiyi yenisiyle değiştirmek olmuştur. Tavsiye ederim sanada.

• 26gün

Unutmanin yolunu aramayarak baslayabilirsin. Cunku ne yapsan nafile burada bulacagin cozumler hep gecici olcak. Zaman, zamanla unutursun bu zaman dedigimin ucuda cok acik tabi. Sabir gerektirir

• 26gün

Eğer cook aşıktım cok sevıyodum dıyosan. ki öyle bişey yok. harcıcaksın 1-2 kişiyi derim :) tam sosyopatca bı davranıs ama yapacak bısey yok

• 26gün

yenisini bularak

• 26gün

tsk

• 26gün

ö. d

• 26gün

yeni sevgili

• 26gün

elektro sok tedavisi

• 26gün

yok artık

• 26gün

nie la denedn mi, super herseyi unutuyosn

• nefsine hakim olmak düşünmemek aklına geldiğinde başka şeylerle ilgilenmek

• 26gün

ÇiviÇiviyi söker :d

• 26gün

yeni birisini bul acilen

• unutmak için bir ilişkiye başlamam giderse yapıcak birşey yok acılar zamanla körelir

• En güzeli o eski sevgiliyle herşeye yeniden başlayıp bir daha aynı hataları yapmamak...ve mutlu sonra bu sefer ulaşmak... ama ne hayat o kadar bonkör, ne insan geri gelse sıfırdan başlayacak kadar usta

• 11gün

sorun hata yapmak da değil olmayınca olmuyor kardeş, herkes geçmişi geçmişte bırakıp, kendisini sevenlere yönelmeli bence

• yeni sevgili.

• başka birini severken yeni birisiyle nasıl çıkayım. yeniye haksızlık olmaz mı bu.

• "bir aşkı ancak başka bir aşk söndürebilir."

• ya da eski sevgilinin henüz sönmemiş külü, daha yeşeremeden yakar yeni sevgiyi. Ama kül biraz geçsin, yeni birisiyle yeni bir hayat, o da eğer unutabilirsen. Yoksa hayaller anılar acılar :'(

• 3-4 sise bira unutturur. en pratik çözüm bu , hatta kafan güzel olursa baska erkeklere bile asık olursun o anda

• viski ?

• bana göre değil bu.

• yardımcı olmadım o zaman üzgünüm

• kaale alma ve zaten sevmedigini dusun

• Zamannn zamannn zamann...

• eski sevgiliyi unutabilmenin en iyi yolu yeni bir aşka yelken açmaktır...ayrıca başka şeylerle meşgul olmakda işe yarar..

• iyide aklımda o varken yeni biriyle nasıl çıkayım...

• Öncekileri Göster
    • UNUTMADAN KİMSEYLE ÇIKMA OLAN DİĞER ÇOÇUĞA OLUR..

• Hayır bu iyi bir yöntem değil.
      Tecrübe sahibi olarak söylüyorum, o an ihtiyaç duyduğun şey unutmak iken, başka birinin sana sarf ettiği sevgi sözcükleriyle yeniden anımsıyorsun eski sevgilini.

Kızlar Ne Diyor 6

• 26gün

Nette ayrilik uzerine yazilmis makaleleri okuyabilirsin. orada ayrilik sonrasi nasil davranman gerektiginide yaziyorlar.

• 26gün

tesekkürler...

• 26gün

R ederim.

• 26gün

Karşısına geçip onu yumruklamak, sakat bırakana kadar dövmek bol bol küfürler etmek tüm sinirimi döktükten sonra son defa sarılıp def etmek :D film çektim sanki ahaha işte o zaman artık onu unutabilirim.

• 26gün

yeni bir sevgili bul canım

• 26gün

karşıma biri çıksa...

• 26gün

cıkar cıkar.

• 26gün

umarım

• 26gün

gez toz eğlen mümkün oldukça yalnız kalmamaya çalış ama illaki her gece aklına gelir :)

• 26gün

tabikide insan kafasını yastığa koyduğunda herşeyi düşünürmüş

• 26gün

aynen öyle :)

• 26gün

:) ;)

• Yeni bi sevgilii... Zaman geçtikçe zaten eskisi kadar koymuyor üzülmüyor insan :))

• yeni biriyle çıkınca nolcak ki? bu sefer yeni çıktığın kişiye bağlanacaksın ve ondan da ayrılacaksın :(:(

• Sevmediğin kişiyle çıkmıycaksın. Öyle ha şunu unutayım diye hiçbişey hissetmediğin adamla sevgili olmucaksın.zaten sevmediğin kişi sana sevdiğini nasıl unuttursun ?

Zaman gösterecek,illa seninde çok seveceğin birisi olacak. Bak ben bekliyorum mesela,onu unutmak için yeni birinin varlığını .

• bence eskısı hala aklındayken sakın baskasıyla cıkma nas8ıl vıjdan var sızde ya hele hele ciddi dusunuyorsanız

• Bir müddet müziksiz kalacaksın, çünkü dinlediğin ve duyduğun en abuk şarkının içinde bile onu sana hatırlatan bir cümle gizlenmiş olacak.Komik insanlarla aynı ortamda olacaksın, seni gülümsetip dikkatini başka yere çekeceklerdir, bunu sırf sen gül diye kasıtlı yapmadıklarından dolayı, senin de katılacağından eminim.Onu hatırladığın anda, direkt olarak kötü anılara yönlendir zihnini, kendini buna şartla.İçinde 'aşk' bulunan her şeyden uzak durman gerekiyor kısacası.

Yükleniyor...