Senden ayrılmak zor olacak dedi ama ayrıldı. Geri döner mi sizce bana?

sevgilim ayrılmak istediğini söyledi önceleride 3 defa falan ayrıldık tekrar birleştiksöylemedi ayrılma sebebini anlaşamıyoruz dedi telde ayrılmayalım buluşup ayrılalım dedi başta gerek yok sonuçta sonu ayrılık dedim sonra kabul ettim sarıldık ayrılırken bana keşke buluşmasaydık şimdi senden nasıl ayrılacam zor olacak dedi bende ayrılınca hiç üzülmüycekmisin dedim odaüzlecem ama sonumuz yok böyle olmalı dedi sarıldık öpüştük ayrıldık sizce geri dönermi bana 1 ay oldu ben aramadım

Güncellemeler:
mezhep farklılığıda var ama sevseydi aşardık sanırım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• giderayak ayak yapmış resmen...aklının onda kalmasını istemiş başka bir şey değil.

gelme ihtimalini düşünme bile.

• evet..rica ederim

• döndüğündede geç kalır yorum için teşkr ederim

• zaten buydu amacı :)

gizli gizli takip et bak görürsün umursamadığını...seni sağlama alıyor birini bulamazsa sana dönücek.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• unutsan daha iyi olacak bencede..

• Mezhep farklılığı, Türk-kürt olmak, ne bileyim böyle şeyler gerçekten ileride iki tarafıda üzecek en büyük şeyler.

Sevseydi aşardık demişsin ama, ana-baba razı gelmedikten sonra nasıl aşılacak söyler misin? Anayı-babayı çiğnemek kolay mı? Onları yok sayıp devam etmek.

Belli ki anasının-babasının görüşlerinin değişmeyeceğini biliyor. Belki seni hiçbir zaman kabul etmeyecekler. Seni bile bile böyle bir acıya sürüklemesi mi daha iyi?

Bazı şeylerin gerçekten sonu yoktur. Herşey mutlu sonla bitmez. Sevdiğinin mutluluğu için, sevdiğinin hayatını berbat etmemek için ondan ayrılmak gerekir...

• Hiç bilmiyorum gerçekten. Çok zor karar vermek...

• ne yapmayı düşünüyorsun peki

• Ben de böyle durumdayım. Doğu-batı farkı var. Ve biliyorum ileride sorun olacak. Mantığımla hareket edersem uzatmamam gerek. Ama kalbim devam et diyor. Devam edersem çok üzüleceğiz. Onun ailesi sorun çıkarmasa benim ailem çıkartacak.

• Öncekileri Göster
  • Umut etme işkencedir.Kendini toparlama sürecine gir :)

• ihtimaller,ihtimaller.

• sonunuz yoksa boşa bekleme derim

Kızlar Ne Diyor 4

• Yeteri kadar sevmemiş. Bahanesi olamaz.

• hep boyledır.bızım aşabılcegımız seylerde erkekler pırrr dıye kaçarlar(bazıları).

dönse ne olucakkı?yıne gıdıcek?cunku ıçınde aşamamış o

• Aklında kalsın, acaba diye hep düşünsün istemiştir.

Gittiği yerde aradığını bulamayınca, sana dönmek için açık kapı bırakmıştır. yani yedeğe koymuştur.

• yaw bu saatten sonra dönse ne olacak ;? 1 ay geçmiş aklı nerdeydi demekki sensizliğe kendini alıştırmş bu saatten sonrada dönmesn canı cehenneme seven insan her şekilde imkansızlık tanımaz. haa evli birini sevmiyorsan tabiki. bence imkansız diye birşey yoktur ikiside bekarsa. ve gerçek bi aşk varsa.

• sanırım öyle

• ozaman sevmemiş.

• evli değildi

Yükleniyor...