Eski sevgilimin sözleri: 'Sensizlik öldürüyor beni AFFET'?

Bu sabah kapıma çiçek geldi, üstündeki kartta 'sensizlik yavaş yavaş öldürüyor beni affet' yazıyordu, gerçekten çok şaşırdım. Eski sevgilim... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında icinde gercekten de sevme ihtimalin ya da seviyor olma ihtimalin hatta ona karşı birşeyler hissetme ihtimalin var ise kesinlikle onunla tekrar görüşmelisin. Sevecegine inanıyorsan ve sevme ihtimalin varsa aklında kalbinde neden onunla görüşmek istemiyorsun?

Ayrıca naz ediyorsan eger fazla naz aşık usandırır.

İçinde birşeyler yoksa hiçbirşey yoksa gercekten kendini ikna ettiysen mutlaka kendinden emin ol.Ve hiç aklına getirme.

• :)silentt sesin solugun yoktuu ? evet durumu az cok biliyorsun vermiş oldugum kararımn arkasında drucam yenmişken onu hayatımdan cıkarmışken tekrar onu hayatıma sokmayı süşünmüyorum biliyorum ki onun karakteri böyle değişemez duygusal bir yapısı yok bense tam tersi çok duygusal biriyim olmuyorr aynı şekilde devmm :) ynlızlıgaa

• Gercekten eminsen ok. Ama icinde yine bir ürperti ve belli saat dilimlerinde olan gergin bir baskı kaplarsa bil ki ondan degildir bu.