Eski sevgilimin sözleri: 'Sensizlik öldürüyor beni AFFET'?

Bu sabah kapıma çiçek geldi, üstündeki kartta 'sensizlik yavaş yavaş öldürüyor beni affet' yazıyordu, gerçekten çok şaşırdım.

Eski sevgilim göndermiş. Bu kadar ilgisizlikten sonra ayrılık aklını başına mı getirmişti? Kıymetimi şimdi mi anladı? Şu an tek bildiğim ona bir daha dönmeyecğim çünkü onla mutsuzdum.

Fikirlerinize ihtiyacım var..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aslında icinde gercekten de sevme ihtimalin ya da seviyor olma ihtimalin hatta ona karşı birşeyler hissetme ihtimalin var ise kesinlikle onunla tekrar görüşmelisin. Sevecegine inanıyorsan ve sevme ihtimalin varsa aklında kalbinde neden onunla görüşmek istemiyorsun?

Ayrıca naz ediyorsan eger fazla naz aşık usandırır.

İçinde birşeyler yoksa hiçbirşey yoksa gercekten kendini ikna ettiysen mutlaka kendinden emin ol.Ve hiç aklına getirme.

• Gercekten eminsen ok. Ama icinde yine bir ürperti ve belli saat dilimlerinde olan gergin bir baskı kaplarsa bil ki ondan degildir bu.

• :)silentt sesin solugun yoktuu ? evet durumu az cok biliyorsun vermiş oldugum kararımn arkasında drucam yenmişken onu hayatımdan cıkarmışken tekrar onu hayatıma sokmayı süşünmüyorum biliyorum ki onun karakteri böyle değişemez duygusal bir yapısı yok bense tam tersi çok duygusal biriyim olmuyorr aynı şekilde devmm :) ynlızlıgaa

Erkekler Ne Diyor 9

• sevginin degeri herzamn malesef kaybedilince anlaşılıyor döner misiniz bilemem ama zamanın da ne gösterecegi belli olmaz

• eee insan sevdiklerinden uzak kalınca degerini biliyormus sen bilrisin bırak bıoraz daha burnu sürtsün affetmek sana mahsus

• Bu seni aldatan değilmiydi ya?

Eğer oysa ölsün zaten. Ölüm iyidir söyle ona.

Ha biz aldatmadık ama bizide öldürdüler, o ayrı...

"Her fani ölümü tadacaktır" zaten.

• vayy abiciğim senden öğreneyimm :)

• Karşına çıkmaz ki bu kafayla gidersen... Azıcık yalnız kal, düşün bi. Ben nerde hata yapıyorum diye. Bu adamı niye seçtim diye düşün. Yanlışlarını anla. Dediğim gibi doğru adam olunca 1000 kere düşünürsünüz zaten acaba takıntılı mı diye. Eğik adamada yapışırsınız hiç düşünmeden...

İyi huylu çıksa karşına ne olacak ki? Gözün görmez onu. "Ay ben onu arkadaş görüyorum amaaaa yaaaa" dersin, gene ite kopuğa gidersin. Önce bi nelere bakacağını bilmen, adam olanı anlama yeteneği kazanman gerek...

• ya sacmalama :)daha iyi dua etsen en azından it kopuk yerine iyi huylu biri cıksın karşına de

• Öncekileri Göster
  • İkinci şans verilmesi taraftarıyım ama onunla mutlu değilsen boşvermen en iyisi. Şunu da unutma insan kaybedince anladığı için birşeylerin değerini, geç de olsa fark etmiş olabilir seni, sevgi canlanmış olabilir onda. Güven kırılınca olmuyor malesef, güvenemediğin birisiyle yapılmıyor severken bile. Eğer varsa bir umudun şansını dene, yok diyorsan da hiç bulaşma. Çiçekler için teşekkür et, yoluna devam et.

• :)teşkkr ederim

• Öyle doğru söylüyorsun güven küçük bir fidan, bir kez kırılınca bir daha tutmuyor, ancak yeni bir fidan ekmek gerekiyor. Kuşkular, belkiler,amalar ilişkiyi kitliyor. Güvenemiyorsan dönme, seviyor olabilirsin, o da sevebilir, sevgi birşekilde yeniden içinizde var olabilir ama o güveni kazanmak öyle zor ki... Bu durumda devam etmenin hiç anlamı yok, güvenmeden tekrar biter, daha kötü olur. Allah kolaylık versin. Unutmaktan daha zoru tam unuturken çıkagelen eski sevgililer :/

• herşey güven değilmi ? o güveni bulamadıgında sürdürmenin bir anlamıda kalmıyor.

• sen ne düşünüyosun pekii akasya bu durum hakkında onu unutmuşken ateşi tekrar alevlendrmek mi yoksa herşeyi unutmuşken yoluma devam kararı almak mı karar senin...

• acelemiz yok bekleriz sonuçta geçmişten ders çıkardın ..:))

• bekle :)

• bekliyorum..:)

• Öncekileri Göster
  • Konu iliskilere gelince affedememe gibi bir huyum var. Bir iliski bitmisse bitmistir. Zorlamanin manasi yok. Belki uzak iki arkadas olarak selamlasilip hal-hatir sorulur o kadar. Ama hayatimda bitmis bir iliskiye tekrar baslama gafletini bir kere gosterdim. Temin ederim ki ikinci bitis birincisinden daha kotu etkiliyor taraflari ve zamanla artik dusman haline geliyor insanlar birbirlerine. O yuzden, kisisel gorusum tabi ki, bitmis bir iliskiye tekrar baslamanizi asla tavsiye etmem. Her iki tarafin da iyiligi icin.

• Son pişmanlık fayda etmezmiş deselerde herkesin bir ikinci şansa ihtiyacı vardır...ama gerçekten mutsuz olduğuna inanıyorsan o zaman sen bilirsin tabikide...

• evet beni benden daha iyi kimse anlayamz mutlu olacagımı bilsem tamam ama biliyormkii huylu huyundan vazgeçmez zorlamaya gerek yok

• ben bir insanın mutsuz olduğu bir yerde durmasından yana değilim, belki düzelir diye beklemek zaten ona şans vermek demek sende vermişsin , daha fazla zorlamanın her ikiniz içinde doğru olmayacağına inanıyorum tabiki de karar senin...seni senden daha iyi kimse tanıyamaz...

• evet mutsuzdum en başından güven vermedi kaç defa alttan aldım ama en sonunda patladım

• seni aldatmis veya hakaret etmis miydi?

• haklsınn..

• bastan anlamissan olmayacagini uzatma, gereksiz

• haklsınn başında mutlu olamadım ikinci bir şans versem aynı şeyleri yaşıcam bu kadar alışmışken onun yokluguna tekrar hayatıma sokmayı düşünmüyorum

• Öncekileri Göster
  • onunla mutlu olamıyacagını biliyorsan hiç gerek yok hem onun için hemde senın için tüm yolla sarpa sarar yoksa

Kızlar Ne Diyor 8

• aa ciddimisin...çok ilginç..işde bunlar böyle..kaybedince anlıyorlar..dönecekmisin peki..çok merak ettim..

• biz kızlar çok duygusalız ya...azda olsa mutluysan onla dön derim..sonuçta dönmeni isteyen o...pişman olmuş bi erkek daima iyidir..

• aynen canımm :)bakalım kaderde ne varsa yaşayıp görücem

• evet çok hoş..ya seni bilmemde ben seviyorsam bide öyle bişey yapsa dönerdim..ama sen bilirsin..denenmişi deneme tabi...eğer çok pişmansa ve sende telafi edilebilir görüyorsan dön...gelen gideni aratır diyede bir söz var...

• Öncekileri Göster
  • mutsuzsan diyecek birşey yok ki

• eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı demiş büyüklerimiz. ve açıkcası anlaşılan o ki uzak kalınca kıymete binmişsin. boşver. önündeki maçlara bak.

• denenmişi denemeyeceksin

• evet sonucta bir ayrılık yaşandı herşeyde bir hayır var belki böyle daha iyi olucak

• neden ayrıldınız onun ilgisizliği yuzunden mi ? onun pisman olması size elbette kendinizi daha iyi hissettirmistir ama gecmisi sildiremez kapınıza bırakılan cicekler ...

• 2 gun boyunca kapalı bir telefondan hic hayır bekleme sana azcık deger verse yapıyorsa da bu kadar gözüne sokmazdı ne halt yiyosa , seni cok iyi anlıyorum güven problemi yasıyorsan cok asık değilsen onsuz yapabiliyorsan ugrasmana degmez deki askından ölüyorum kendime acı veriyorum onsuz o zaman kuracagım cumleler farklı olurdu ama suan senin vazgecilmez duygular beslediğini hissetmiyorum ona karsı . yoluna bak aklından cıkarırsan düsünmemeye calısıp farklı seylerle ilgilenirsen takılmazsın ...

• şuan kafam çok karışıkk ne istediğimi bilmiyorum.kendime soruyorum acaba ikinci bir şansı hakediyormu?ama cevabım neden bu kadar olumsuz kalbim kırık kabul ediyorum.çok uyardımm binlerce kez alttan aldım düzelir dedim ama olmadı gece başımı yastga koydugumda huzursuzdum yok olmaları acaba şuan biriylemi neden kapalı ? saygı sorumluluk gerektirmiyormu aşk yani bir şeye karar verirken karşı tarafa bildirmek zorunda iki gün boyunca neden kapalı olur sık sık tekrarlanır bu durum.huzuru onda kaybttm

• anladım iliskide sorumsuz , özgür olmak isteyen kendini kısıtlamayan bir erkek arkadasın olmus sanıyorum .iliskiler , asklar , sevgiler bunların hepsi gun gectikce mutlulugu yakalamk icin değil midir ? eger mutsuzsan onunla hatasını anlamıs olsa dahi neden onunla tekrar birlikte olup kendi mutsuzluguna sebep olasın ki . ama söyle de bir durum var icinde bir his varsa değisebilir belki hatasını anlayıp düzelme yolunda olabilir olamaz mı ?

• Öncekileri Göster
  • akasaya__11 eh en azından bır jest yapıp gurunu okşamış senın. Buna sevındım.

Budan sonrasına kendın karar vereceksin. Ama onun karakteri ortada ve sen daha ıyısnı bılıyorsun.

Bir süre sonra yıne aynı adam olmaz mı..

Değiştiğini ispat etmek zorunda. Bu kadar kısa surede evrım geçıremeyecğıne göre ve çapkın olduguna göre sadece bır çıçekle bırsey duzeltemez benım açımdan.

Senın hayatın canım mudahle etmek olmaz ama ben tşk ederım sadece o da kıbarlıktan. Ve bu çiçeüin altında da başka ne amacı vard ıye düşünürüm.

Bir ınsan hemen değişemez ondan dolayı.

• teşkkr ederim

• atlatmana sevindim. Hak eden hak ettiği davranmak en iyisi. Güven yoksa her yaptıgı huzursuz eder haklssın

• bende öyle düşünüyorum bir insan bu kadar kısa bir zamnda değişmez değişemez mümkün değil sadece pişmanlıktan dolayı böyle güzel bir jest yapmış olabilir ama sırf o çicek aldı diye ikinci bir şans vermek 3 ayda neler cektiğimi ben biliyorum ve o zman zarfında yüzümün hiç gülmediğini kafamdaki soru işaretlerine hergün yeni bir tanesini eklediğimi ben biliyorum ben böyle inan daha mutluyum onsuzlugu atlattım

• 'sensizlik yavaş yavaş öldürüyor beni affet'

inan bana ben bu sözün manasını çok iyi biliyorum

eger onu seviyorsan

koş onun yanına

• bak sana ne diyorum

ben karsı tarafa aynı sekilde mektup yazmıştım cümlem aynı ya

sanki bana kursun değmiş gibi oldu

çocuk sana deliler gibi aşık ben kendimden biliyorum

hadi beraber olun mutlu olun

gökten 3 elma düşşün sonra

bir mutlu son görmeye hakkımız var değilmi

• ahh souldancer inan bende ona koşmak isterdim şuan ama içim sogudu yazdığı şey benide etkiledi :(

bunu yazmak heleki bir erkek için zor olsa gerek gercek duygularıda olabilir yada tam tersii ama güven olmayınca olmuyor işteee olmuyorrr keşke olsaa

• 'sensizlik yavaş yavaş öldürüyor beni affet'

'sensizlik yavaş yavaş öldürüyor beni"

aynısını bende birisi için söyledim

onu anlıyorum

bari siz mutlu olun

onu cidden anlıyorum

çocuk seni deliler gibi seviyor olmalı

• Öncekileri Göster
  • of ne güzel :D

benim eski sevgilim böyle yapsa affederim :D

ama onun beni affetmesi lazım :(

• belki de :)