• Sor
  • Bence

Bir erkek sevgilisine içten iltifatlar ediyor ve güzel sözler söylüyorsa, sevgisine inanmamız mı gerek?

Biraz uzun oldu ama okuyanlar için teşekkür ederm yaa bir erkek sevgilisine içten iltifatlar ediyor ve çok sık seni seviyorum diosa güzel sözler... Daha Fazla

Güncellemeler:
ya hiç yanlış bişeyini görmedim eski ilişkisine dairde öyle sadce o kızı ne kadar çok sevdiğini bildiğim için hani unutmamıştr kesin die düşünüorum sizce tedirgin olmam yanlış mı :S

En İyi Görüş

• Seviyordur seni buyuk ihtimal..ama sen yinede hemen tamamen ona baglanip kendini birakma biraz daha dene..hemen anlayamazsin..ve fazla eski sevgilisinden bahs etme..ona tam guvenemedigini acikca belirtme bozula bilir..tedirgin olmanda haklisin bende olsam inanamazdim hemen...

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• bak canim benim bi süre daha dene ama çok o kızdan bahsederse yok onun gibi bırakma beni falan o seni de kullanıyodur unutmak için unutmaki her insan farklıdır . sen onun gibi olamazsın oda sen olamaz demek istediğim şu ki sana ondan bahsediyosa uzak dur aşık olan zaten eskilerini anlatmaz?

• yok hiçç ama hiiç anlatmadı hatta bn üstüne gidip örenmeye çalıştım hep . ilşkimizin başnda bile geçmiş gitmiş zamanında sevdik geçti gitti bi ilişkiye başlarken karşındaki kişiyi geçmişiyle yargılayamazsın falan filan dedi işte ... ben buna bile kötü baktım hani neden anlatmıyor die anlatmamasımı normal ki sizce ?

• Öncekileri Göster
    • deme sakın öyle bişey beynine sokma kendine çok bak tırnaklarına dişlerine saçını dalgalı yap falan bak güzel ol her dediğine kavga çıkartma bak köpek olur sna çokta takma o kızı hele hiç takma valla takıntı olur faceniz falan varsa benim gibi kızın profalanden çıkmazzsın snra :D

• aynen kafayı bozmuş durumdaımm :)) tşekkrler :)

• 1 yıl uzun bir süre. ya laflarla olcak degıl o asık olma ısını anlamak bunu sen sezebılırsın sadece. çocuğu iyi gözlemle önemli olan seni gercekten sevip sevmiyo olması. zaman geçtikçe iyice netleşir zaten

• Sürekli aynı şeylerle aklını karıştırırsan ondan soğursun ve asla inanmazsın bence artık geçmişin üstüne çizgi çek ve geleceğinizi birlikte kurun :)

Yükleniyor...