Ve eski sevgilim, bu sefer o konuşmak istedi telefon açtı. Ne yapmak istiyor bu?

Gizli Üye
anlmyrm ben bu kızı ya ben nasılsın dedim ara ara soruyordum da telefon actı bana; ne yapmaya çalışıyorsun sen hep nasılsın diye soruyorsun felan dedi dedim arkadaşça konuşuyoruz işte felan sonra arama beni felan filan dedi çok incitti telefonu kapattık tabi ben ağlıyorum kafamı karıştıyorsun yapma lütfen dedi mesaj attı ve cevap vermedim çok canımı yakmıştı çok bi daha mesaj geldi ondan ''bu sefer ben seninle konuşmak istiyorum peki senle telefonda cevap versen felan yazdı şaşırdım arama diyen kız pat diye böyle birşey yazdı neyse aradı beni konuşuyoruz dedim ne yapmaya çalışıyorsun sen neden aradın öylesine aradım sohbet etmek istedim biz arkadaşız ya felan dedi arkadaş felan değiliz dedim sinirlendim neyse biraz konuştuk güldük eğlendikte bazen aklıma eski anılar geldi bak şunu hatırlıyormusun deyince geçmişte kaldı gibi şeyler söyledi. normal konuşmak istiyordu sevgili muhabbetine girmek istemiyordu amacı neydi bilmiyordum ama normal konuşmaya çalışsamda ben bir yerde o muhabbet açılıyordu ve sanki onu konuşmak istemiyordu yada zamanı değil gibi birşey mi diyordu anlayamadım.Arkadaşız biz dedi sevgili olamayız bende dedim arkadaş kalamam senle o halde hiçbirşeyiz dedi ama konuşmayı devam ettiyordu bunu dememe rağmen. Canımı çok yaktı dayanamadım bana gıcıklığına mı yaptı bilmiyorum hani vardı ya şu senle konuşan kız ne oldu felan dedi onunla çıksana dedi bunu diyen canımdan çok sevdiğim kız ya eski sevgilim ne diyorsun sen ya dedim alınma hemen ya hemende alınıyorsun değişmemişsin sen değişmezsin biliyorum felan dedi değiştim gerçekten dedim böyle mi ölçüyorsun felan derken biraz duygusala inmeye çalıştım ama korkuyordum herşeyi söylersem elimde birşey kalmayacak ve cevabı olumsuz gelecek diye korkuyordum bana bu korkumu bildiğinden bahsetti içim rahatlamıştı biraz tam ona seviyorum dicektim ki herşeyi zorlaştırdın bak söyleyemiyorum sen anla dedim ve biraz ona hata yaptığımı bencilliklerimi onsuz iyi olmadığımdan bahsettim bana bensizliği seviceksin felan dedi bir insan böyle şeyler der mi ya intikam mı almak istiyorsun dedim yok hayır dedi biriyle çıksan bana koymaz felan dedi cok sinirime gitti kıskanmam dedi hem arıyor bunları söylüyor deli oldum bak değiştim bunu göstermeme izin ver dediğim halde yok değişmezsn sen biliyorum felan dedi üzülmüştüm ağlamaya yer arıyordum ama duysun istemiyordum neyse bu konuşma çok uzadı felan dedim aa öyle mi felan yaptı anlamadım konuşmak ister gibi bozuldu bende devam ettim konuşmaya ona gerçektn hatalarımdn pişman olduğumu söylesmde olmaz dedi bilmiyorum ben mi erken davrandım acaba biraz beklememi mi istiyordu yoksa kibarca anla işte ayrıldık arama bni mi demek istedi ama bunu o konuşmasada anlardım yani aramsı umut veriyordu beni istemiyorsan söyle ddim istememeyle ilgisi yk gibi birşey dedi ve ona telefonu kapattıktn sonra.''Sna birşey diyeceğim ama sen bilme duyma ztn bunu beklemyorum seneden sni seviyorum ama sn bilme bilme tm mı sna iyi uykular ! yazdım daha cevap vrmedi ne ypmalym ne istiyor bu :(
Güncellemeler
+1 yıl
Ve bir önceki gün mesaj atmıştı arkadaşlarlayım felan deyince kıskanmıştı anlamıyorum bu kızı önceki yazımdada paylaşmıştım coğu arkadaş kıskanmış seni belli felan dedi bende kıskandığını düşünmüştüm hakkaten
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar yazının uzun olduğunun farkındayım kusura bakmayın benim için önemli bir konu gerçekten o yüzden eksiksiz yazmak istedim ilgilenenlerden yorumlarınızı bekliyorum gerçekten.
Güncellemeler
+1 yıl
Faceye fotograf eklemiş altına inadına gülümse ;) yazmıs smdi milletle yorumlarda gülüşüyor deli oldm ya arkdşları böyle makara yapıo bana ragmen gülümse falan yazıor oda cevap vermş falan karsılıklı snirim bzldu ya ne istiyor bu ya :S
Güncellemeler
+1 yıl
Naber ? yazdım dün gece 1 hafta olmustu knsmayalı belki uyuyordur dedim ama saat kaç oldu hala cevap vermedi neden vermiyor ki gecen hafta veriyordu :(
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadşlar bugun konserm vrdı saat 1 de cok heycanlydm ona mesaj attm heyecanlıym belki heyecanımı alr bu mesaj bu yuzdn sna bişy dicem seni cok özledm yazdım yarım saat önce mesaj geldi ondan konserini tebrk ederim o zaman..yazmıs geçte olsa sogukta olsa bi mesaj atmıs sizce vrmıdr bişyler ne ypmalym mesaj atmadm dha
Ve eski sevgilim, bu sefer o konuşmak istedi telefon açtı. Ne yapmak istiyor bu?