Erkek ne zaman pişman olup geri döner?

herzaman kızlarmı ayrılık acısı çekerler terkedilirler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• geri dönmez dönse de kabul edilmemesi lazım

• seviyosan ve ikinzde mecburi ayrıldysanz geri dönersin

• Öncekileri Göster
    • aile bana göre bahane.evlilik olacaksa bir sekilde ailem e sevdirmeye calısırım .sonucta aile de evladının mutlulugunu ister.evlenir başka şehre taşınırsınız

• sölemesi çok kolay ama zor gerci kişiden kişiye deişir bu durum

Erkekler Ne Diyor 12

• Hee maalesef

• erkek kolay kolay dönmez, bitmişse bitmiştir.

• aklı ne zaman geldiğinde o zaman geri döner

• biz erkekler hiç ayrılık acısı çekmeyiz, hiç terk edilmeyiz. kadınlar dünyanın acı çeken tek varlıklarıdır. terk edilmeye mahkum asalaklarıdır.

• en büyük asalak sizsiniz

• Yoo erkeklerde çekerler aynı şeyleri, ayrılan insan bir türlü geri döner başkasını bulamazsa ve yalnız kalırsa.

• çok şaçma ama ayrılmak için iyi bahane bulmus kendince hiç böyle bişey olurmu mantıklı düşün biraz kendimi onun yerine koyuyorum örnek veriyorum seni annemle tanıstırıcam öncesınde kım olursa olsun annesıne bahseder iyi bırı olduugna falan fılan tanısıncada kanı kaynamıs olur zaten yalan üstüne yalan her anne cocugunu mutlulugunu ister senin karsındakı sahıs senı sevıyosa mutluluk dusunduyse annesı neden istemesin oglunun mutlulugu önemlı degılmıymıs bence sana yalan söylemıs buyuk yalan

• bizim arammızda mezhep farkı var oyüzden annesi bna ısınamamış o kapalı biz ise değiliz yoksa oda benim nasıl biri oldugumu anlatmış herneyse istese mücadele ederdi aslnda ama o kolay yolu secti benim için annem çok önmli dedi ve üzgünüm dedi bitti..

• Öncekileri Göster
    • giyim konsnda evet ama mezhep deiştrmek değil tabi

• mezheplerınız ney

• dönmeyi gururuma yediremem bitmişse daha arkasını neden kovalıcam kı ben duygusuz bırı degılım karsımdakının hatalarını da yerıne gore affederım ama affedılmeyecek hata yaparsa kendı kendını bıtırır yoksa terketmem ben

• peki hersey çok güzel gidiyoken ortada bi neden yokken bi erkegin ayrılmasının sebebi nedr

• hersey yolundayken bırını bırakmak afedersın se..sizliktir ona gelınce söyle düşünüyorum seni sevdiğini sanmıyorm vakıt gecırmek için beraber olmus veya gecmısınle ilgili bişey anlattıysan oda sogutmus bırakmıstır veya huy olarak sevmedıgı ıcın olabılr yada konusurken tartısmısındır araya sogukluk gırmıstır o arada baska bırı yakınlasmıstır ondan bırakmıstır hangısını sana yakınsa bilmiyorum

• annesinin kanı bana ısınmadıgı için bırakmışşşmışş onun için ailesi herseyden önce gelirmiş kendisnden önce annesi bni sevmeliymiş

• kişiye göre değişir ama ben hiç öyle bir şey yapmam

• abaaza kaldıgı zaman :D

• bizde geri vites yok aGa gerekirse ilerden döneriz...

• Hiçbir zaman dönmezler sevmiyor ise

• başkasını bulamazsa döner ancak günün birinde

Kızlar Ne Diyor 11

• Genelde pişmanlıktan değil daha iyisini bulamadıkları için dönerler diye biliyorum . Ayrılık acısını çekenler de nadirdir ...

• Özlerse döner..

• Erkekler de aşk acısı çekerler...hemde çok derin yaşarlar bu acıyı..ama bazen pişman olsalarda, geri dönmek isteselerde onları tek durduran şey gururdur...

• Donerse kabul edicekmisin..giden gitmistir gittigi gun bitmistir

• bız kızlar kadar yumusak olmuyorlar. dönmuyolar kesın bıtırıp atıyolar hep.

• 1 hafta olmadan geri döndü benimki. Bilmem ki hepsi aynı mı.

• canı çekerse döner...terkedene dônülmemeli.

• acı ceken erkeğe pek denk gelmedim dogrusu,yada bunu pek belli etmezler bizler gibi.Ama genellkle erkekler terkediyor kızlarda acı cekiyor.ha dersen dönüyorlar mı evet bulamadıklarında dönüyorlar

• sevişesi geldiğinde.bekle yeni sevgilisinden ayrılınca döner.

• bence erkekler daha mantıklı davrandıklaarı ıcın bıtıren taraf oluyor..

• Hayir tabikide, ayrilik acisi çeken erkekde çoktur ama bizim gibi disari vurmazlar..

• içlerine atarak patlarlar inşşş

• :)

Yükleniyor...