• Sor
  • Bence

Sevgilisinden dayak yediği halde ayrılmayan bir süre sorna barışan kızın dramı nedir?

önceleri duyardım pek umursamaz kulak arkası yapardım gözümle gördükten sonra harbiden çok şaşırıyorum, çalıştığım çağrı merkezinde geçen hafta kız... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 6

• Sever de döverde asdgdfds

• Alışmaktan kesinlikle. Çünkü alışmak insanın içini kemiren rezil bir şey.

• mallıklarından ama seviyorum diyor ki bu lafa acayip gıcık oluyorumkendine saygısı yok gururu yok karşıdaki öküzün odunun önde gideniburda da sorularda denk geldim sokakta da gördümküfür eder, hakaret eder, ezer, döver, tokatlar sinirli ama seviyor biliyorum bende seviyorum der geçerlersağlıklı düşünebildiklerini hatta bazılarının düşünebildiklerini bile sanmıyorum

• Sonrada bütün erkekler aynı oluyor, bende anlamıyorum gerçekten, 3 beraberliğimi hakaret yüzünden bitirdim ben, tartışmada argo kötü söz kullanmadığım halde, salak gerizekalı tarzında cümleleri kulllanan insan bana göre değil diyip noktalıyorum, bu insanlara yüz verilirse dayakta atar söverde.

• işte insan kendine sahip çıkabilmeli
      sevgili denen şeyi çok abartıyorlar
      hayatlarının merkezi haline getiriyorlar her şeylerini ona göre ayarlıyorlar
      istedikleri gibi olmayınca dünyaları başlarına yıkılıyor
      hayatlarına gereksiz müdahale ettiriyorlar
      durmaları gereken yeri bilmiyorlar vs. vs.
      bu gerçekle yüzleşmekte istemiyorlar söyleyince sen kötü oluyorsun falan filan

• Nasıl kör oluyo onlar anlamıyorum, Allah başımıza vermesin.

• Ne geliyosa başimiza onlardan zaten Gurur olmali bir insan da be

• ayrıntısını bilemeyiz ki ilşklerinin

• ayrıntıyı bilmesekte, insan için insan sevgilisine tokat atarmı saçından tutarmı? ya ben şahsen diyorum sevgilim beni aldatsa bile hani, o kadar insanın içinde tokat atmam, yinede atmam ama herkesin ortasında yaparsan kızdan çok erkek kendini düşürür öyle düşünüyorum ben

• e yani herkesin içinde yapmak iğrençlik, gerçi ben bir iki tokat atılmasından hoşlanırım sinirlenince o da yalnızken tabi

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...