• Sor
  • Bence

Erkeği kendine nasıl bağlarsın?

önceleri konuştuğum biri vardı, anlaşamadık ve bitirdik konuşmayı. önce cinsellikten girdi olaya ve yapamadım. şimdi ben onu istiyorum ama istediklerini vermeden. nasıl bağlayabilrim kendime ? Erkeği kendine nasıl bağlarsın?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ya da akışına bırak olcağı varsa zten olur

• öylede durmuyo ki işte insan

Erkekler Ne Diyor 8

• ip,zincir,halat yada efendime söyleyeyim eminönün'de filan kelepçeler var.bir bak istersen.

• ÇOK KOMİKSİN

• uuubeybi: aynen dinle 1 haftaya bilemedin 2. hafta olmadı 3. hafta kesin ayrılırsın.kimse dayanamaz ellet verme koklat öptürme bide

• başka şehirlerdeyiz zaten o yüzden rahatım. ama bulultuğumuzda ne olacak. benim onu farklı şekillerde bağlamam lazım. dayanamaz dediğin şeyi anlayamadım

• ellet verme.koklat öptürme.bağlanacaktır.sonudaki hediye için uğraşacaktır.başka türlü yapmam gerekiyor, ben şöle zeki böle eğlenceli biriyim deme belli ki bunlar işe yaramamış

• çok zor bir insan. çok zeki,ukla,kendini beğenmiş. kendime olan güvenimi kaybediyorum onunla konuşurken.

• Cinselliğe bakan bir insan sadece maddesel bakar olaya,bence yol yakınken bence vazgeç. :)

• :))

• büyü ile

• Cinsellik kötü bir şey değil ki. Yeme içme gibi bir ihtiyaç. Ama niyettini bilmek istiyorsan evlenmek değil se kötüdür, eğer evlenmek ise iyidir seni çok istiyor demektir çok iyi birşey. Bir erkeği bağlamak istiyorsan seksi olacaksın. Erkekler asla pasif kız sevmez. Hep ona bakacaksın güleceksin ne derse güleceksin dalga geçer gibi :D

• daha hiç görüşmedik başka şehirlerdeyiz. gelecekti yanıma ama bi gece yanımda kalmayı istedii. güvenemedim. o benden böyle şeyler istedikçe kendime olan güvenimi kaybettim. salak gibi oldum karşısında. konuşamadım, pasif bi kız oldum diyim. ama şimdi kendimi toparladım özüme döndüm. onun istediklerini fazlasıyla yaparım ama içim rahat etmez, kendime olan saygımı yitiremem. onu daha farklı bi şekilde bağlamam gerek, ilerde elbet olur cinsellik
      güvenirsem

• Öncekileri Göster
    • evlenmeden asla olmaz zaten. onun için ölsem de yapamam bunu. onun niyeti başka olabilir ama dedikleri şeyler de o kadar mantıklı ki. benim seni arzulamam gerek diyo, ben senle yaşamıyacaksam kimle yaşayım diyo, öyel diyince bişeyde diyemiyorum.

• olabilir senin de tavrın evlenmeden olmazdır. ya ailen ile tanışacak söz kesecek niyet ciddi olacak ya da gidecek.

• ona ilgini azaltırsan peşinden koşmaya başlar.kaçan kovalanır unutma

• öyle biri değil işte. sen onu takma o seni hiç umursamaz :)

• ozaman hiç bulaşma başkasına yönel daha iyi seni haketmicek biriyse bunu yapmalısın.

• başkasını istemiyorum. öyle olmadı başka birini buluyum diyemiyorum. bunu çok benimsedim kendime ve çabalıcam olması için

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun bi formülü var mı da ?Ben kendim oldum, ilgilendim, sevgimi belli ettim, o üzgünken canı sıkkınken yanında oldum gerekirse gülmesi için şebeklikler yaptım. Bilmiyorum belki bunlar yardımcın olur.Ama o cinsellikten girdi diyosun, zor gibi. Çünkü ne istediği belli.

• salla gitsin

• cinsellikten olaya girdi ve sen istediklerini vermeden baglamayı güşünüyorsun..zor ama imkansız değil yaa..nasıl olacagını bilemyrm tabii

• bende bilmiyorum ama olmalı yapmalıyım

Yükleniyor...