Yeni moda yüksek bel pantolonlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

Bu yaz moda olan ve çok görmeye başladığımız yüksek bel pantolonlar hakkındaki düşünceleriniz neler? Ben bitane almayı düşünüyorum camel rengi ya da o renklere yakın.

Güncellemeler:
bastakı ve ortadakı mesela

link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tamamen boy ve uzun bacaklara odaklı bir tarz,1.75'den aşağı bir bayan için tavsiye etmem,kalcalar cok geniş(leğen gibi) Bacaklar çok zayıf,bel bi enteresan oluyo giyenleri görüyorum yakıstırmadım

Erkekler Ne Diyor 3

• güzel al bence bynlara yakışıo

• bence hiçbir rengini almayın, ninemin bile giyim zevki bu tarz pantolonlardan daha iyidir, çook itici bir pantolon türü!

• afedersin ama kalçaları çok büyük gösteriyor sanki baldırla berabermiş gibi bardak şeklinde

• göremedinmi

• o linke bende bakabilir miyim:D

• RİCA böyle şeyler takılırsa aklına çok iyi gözlemlerim gerçekten ne yakışır iyi bilirim giyim konusunda kadınlara fikir sunmak benim için inanılmaz derecede hoşlandıgım bir durum hatta zevk

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 12

• herkes degil amaaa inci ve uzun bacaklara sahip bayanlar kesinlikle tercih etmeli :)

• :) İşte onlardan bende yok vazgeçtim zaten almadım.

• ıyy gerçi herkesin tarzı farklı ama ben sevmiyorum ya hemde hiç sevmiyorum çevremdede kimse giysin istemem yakınlarımada giydirmem zaten hemen kafalarına girerim ::)

• bence yakışır

• bir modacı olarak kesinlikle kısa boylular giymeyin. uzun boylulara yüksek topuklular ile gayet yakışyor.

• fizik sekline göre değisir kilolu bayanlar icin uygun daha toplu gösteriyor orta kilonuz varsa ve boyunuz orta uzunluktaysa altına topluklularla gayet güzel bir görüntü olusturuyor bu arada yuksek bel benim icin düsük belden her zaman öndedir...

• iğrenç özentilikten başka bişey dilll bide vücudu uygun olmayanlarda giyiyooo iykkk iğrenç duruyo kıç meydanda

• çatallar gözükmeyecek oda iyi

• çok yukarı çekmemek şartıyla güzel oluyor bence ama bazı kızlar tepelerine kadar çekiyor ve neyi varneyi yok ortaya çıkıyor. bence tiksinç bi görüntüüüü

• yuksek pantolanlari pek sevmiyorum ama yuksek iki tane sort aldim ;) daha guzel duruyorlar bence

• ben hemen aldim valla iki tane ;D eski moda uzun sortlar gibi de durmuyorlar artik kesimleri filan okadar guzel ki,

ben de belkiii bitane pantalonunu alirim boylece topuklularla filan hos durabilir

• yaa evet şort larda cok guzel duruyor ben gıdınce şortlarıda ustume gıyım denım bı bende nasıl durucek acep .))

• Hoş görünüyor,

yüksek bel, havuç pantolonlar üstte içine konmuş gömlekle mis :)

• Düşük beli seviyorum. Evet bu sene moda. Zaten bu sene alabildiğine eskiye dönüş var.

Vatkalar mesela. Kim derdi ki, o vatkaların tekrar moda olacağı :D

Hasırlar, espadrililer eskilerini hatırlatan ne varsa, moda bu sene

• düşüğü seviyorum dedim ya :D ben pek tercih etmiyorum ama rahat.

• pekı yuksek bel icin dusuncenı alıyım ?:)

• iyi düşünüyorum modadan değil ama vücut şekli açısından iyi olacak dönülsün tabi tekrar yüksek bele düşük beller çıktığından beri kadınların beli kalınlaştı eskiden kadınların beli daha inceydi

• ilginç bi tespit olmus :D

• evet

• kadınların beli giyim tarzına göre şekil mi değiştiriyor?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...