Kabız oldum ne yapmalıyım?

İki gündür tuvaletimi yapamıyorum.ya arkadaşlar anüsüm minicik açılıyor(afedersiniz) dışkı demir gibi kocaman...cıkmıyor ve böyle bir acı yok sanki orda demir varmış gibi simdi annem lavman aldı. bunu yapıcam ama cok acı çeker miyim?

Güncellemeler:
lagma kullandım ama bi ara ölüyodum sandım çığlık çığlığa nefesim kesildi... içimden kocaman bisey çıktı allah kimsenin basına vermesin resmen canımın münasip biyerimden çıkacağını sandım..hala midemde ağrı var

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• portakal mandalin tarzı turunçgillerin suları sıkıp içiniz

Erkekler Ne Diyor 15

• Peki genelde böyle misin yoksa ilk kez mi oldu?

• ilk defa

• Öncekileri Göster
    • Cevaplarına bayılıyorum yonca :)

• Teşekkür ederim.

• Bolll SAlçalı makarna ye:D

• Fitil al

• soğuk bir yere otur 10 dakika.

• oturma sakın hasta olursun.

• Sicak bal serbeti yap ic belki duzelir.

• ahaha:)) İshal olcan hacı:))bkz. Kuru kayısı ya da müshil:=)

• Orasından ben sorumlu diilim:)) profiteroL yiyorumm börek gibi olmasın aman aman:))

• :)) piki

• acı çekmezsin tatlımiçine ufak birşey girer .sonra belli miktarda sıvı verilirondan sonra barsakların dolar ve sen sıkıştığını hissedersinsonra tuvalete gidersin ve içindekiler tamamen çıkarfitil şeklinde olan laksatifler de vardikkat et kabız olduğunda anüsünü yırtmasana lazım olacak ...

• Yediğin besinlerden kaynaklanıyo, fitil kullan .d

• sert bir nescafe iç lagma ya gerek kalmayacak yarım saat ya da 1 saat sonra gelip dua edersin kesin ve net çözüm

• sinemakikayısıılık su

• müsil ilacı iç kesin çözüm..birde suyu fazla tüket..

• geçmiş olsun bari..:)

• Doktora gitsen sana müsil yazacak, müsil alıp eczaneden kullan.İşe yarayacak merak etme.

• leblebi kuru kayısı armut ye birde Bol bol su ve bitki çayı iç.

• zeytinyağlı ıspanak ye ekmeksiz ve bol su tüket sorunun kısa sürede çözülecektir.

• Yeşil çay,kayısı suyu falan iç.

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...