İnsanların içinde iki sevgilinin sarılması ahlaksızlık mıdır?

DonnaFiamma
Okuduğum üniversitenin itiraf sayfası bir fotoğraf paylamış. Kampüs içinde masa da oturan iki sevgili sarılmış.Öpüşme, elleme vs vb yok.

Fotoğrafın altına gelen yorumlar ise;

Ahlaksızlar, namussuzlar vay efendim allah ıslah etsin, şöyle böyle.

Kardeşim kimene? Kimene lan kimene. Kimsenin hayatı, yaşam biçimi sizi ilgilendirmez. Duyan da sevişiyorlar sanacak. Sarılmak ne zaman namussuzluk oldu, ne zaman ahlaksızlık oldu! Belki o an duygusal ya da hüzünlü bir an yaşıyorlardı.

İnsanlar size göre mi hal ve hareketlerine dikkat edecekler?! Hele ki madem bu kadar müslümansın, madem bu kadar sana ters bu durum bilmez misin sen bir ayıbı örtmek gerek daha çok açmak değil! Yargılamak kimsenin haddine düşmemiştir, bilmez misin bunu!?

Bunu diyenler kim bilir duvar arkalarında her boku yiyorlardır. İnsanları yargılamak, lekelemek ne kadar kolay be. Ne hakla o insanların izinsiz fotoğraflarını çeker yüklersiniz! Ama sokakta bir kadın dayak yese önünden bakar geçersiniz.

Yazıklar olsun!
İnsanların içinde iki sevgilinin sarılması ahlaksızlık mıdır?