Evlenmeden önce bir insanın karakteri tam olarak nasıl anlaşılır?

Beraber yaşamadan,bir ortak yaşam alanına girilmeden tam anlamıyla anlaşılabilir mi,yoksa eksik göremediğimiz noktalar da olur mu,evlenince değişim söz konusu mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tam olarak kimsenin karakterini göremezsin. 20 yıllık kocan bile egoları yüzünden kapıyı gösterebilir sana. veya en romantik, en kibar ve en iyi erkek bile seni sırtından bıçaklamayı yeğleyebilir kendisine. her şeyden öte, vicdanını test et. vicdanlıysan, yapacağı kötü şeyleri düşünerek yapar.

• vicdan iyi bir tespit:)

• Öncekileri Göster
    • just sana artı vermeden geçemiyorum dostum:))

• artı vermeden geçme bana.

Erkekler Ne Diyor 8

• anlaşılmaz malesef..ama daha çok vakit geçirirsen daha iyi tanırsın..ya da arkadaş çevresi falan belli eder adamı..

• türk kızları, imzayı atana kadar gerçek yüzlerini asla göstermezler, türk kızlarının yüzlerce maskesi vardır. o imza atılana kadar tam olarak çözülemezler. (hoş ki zaten asla %100 çözmek imkansızdır türk kızlarını)

• aslında değişim iki taraflı oluyor fakat insan en az kendini gördüğü için karşıdakini suçluyortam olarak anlamak mümkün değil bence ...

• tam net anlıyamassın, insanoğlu gün gün huy değiştiriyo...

• Bir kız arkadaşımın annesinin sözleri vardır bu konuda ve hiçbir zamanda unutmam.. kendi kızına söylediği birşey aynen şöyle.. Kızım bir yatağı paylaşmadan bir erkeği asla tanıyamazsın...

• yatagı paylasınca ne olacak acaba?

• insanlar uyku hali içerisinde yapmacık davranamazlar ve neyse o olurlar

• Anlaşılmaz baya bi eksik yönleri çıkar. çıkmasaydı zaten kimse boşanmazdı.

• anlıyamadım ki kim nasıl bir insan hiç belli olmuyor anlık modlarımız hepimizi tanınmıyacak hale getiriyor malesef

• nasıl biri olduğunu zamanla öğrenirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı evde yaşamaya başlayınca herşey çözülüyor

• Muhakkak söz konusu.İnsanlar flört döneminde ayrılar evlenince ayrılar

• 20 sene birlikte yasasan bile bir gun bir bakmıssın hergun karsındaki hakkında yenı seyler öğrenıorsun yanı bunları takma

• direk sevgili olmaya karşıyım ben uzun bi süre tanışmalı insanlar..sonradan hep anlaşamıyoruz tarzı hikayelerle bitiyo ilişkiler..önce bi tanı bakalım anlaşıp anlaşmycgna denk olup olmadıgına karar ver..zaten bu süreçte az çok sinirli mi sakin bi yapısı mı var anlarsın..evlenince öyle çok bi değişim de olmaz bence tabi usta bi yalancı değilse..

Yükleniyor...