Bu ilişki hakkında yorum alabilir miyim?

Bu ilişki hakkında yorum alabilir miyim?http://img11.imageshack.us/img11/7548/adsznkja.png link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ''Hayatta hiç bir zaman kaybetme korkusuyla yaşama,yoksa kaybetmeye mahkum olursun her zaman ! ''bu ilişkide mantık adına birşey yok,kopuyor tekrar birleştiriyorsunuz,kopuyor,tekrar,aynı yere sarıyorsunuz yine,ne kadar baglarsanız baglayın bu ilişki hep aynı yerden kopmaya mahkum olacak bundan adın kadar emin olabilirsin.sonra yıllar da geçer sen çok aşığım derken ,birgün bakarsın boşu boşuna onun için felsefe yaptıgını,boşuna kendinizi yıprattığınızı anlarsınız ama günler geçmiş olur,dersin ki ben böyle bir insana nasıl tahammül etmişim ne aşkmış dersin ama aşk böyle olmaz,aşkta üzüntü varsa eger böyle sürekli ayrılmalar tekrardan barışmalar varsa yürümez ,yürümeyecek,sinirlerinin zorlandıgı bir anda bardağı hiç ummadığın birşey taşırmaya yetecek,henüz sabrın taşmamış,bardak da öyle ama az kalmış merak etme taşmasına.birgün tekrar aynı yerden kopacak ...sen de kendini yıprattığınla kalacaksın,boş aşklara bu kadar deger vermeyin,aşkın da anlamı olması için akılla desteklenmelidir !

Erkekler Ne Diyor 11

• hayatı kendinize zehir ediyosunuz, başka bişey değil.

• olgunluk mertebesine ermemiş kişiyle başlanılan klasik bir ilişki..

• Çok üzüldüm duruma. Sizin için artık çıkar yol yok bence. Tek bir ihtimal var o da çok zordur. Uzun bir süre görüşmeyeceksiniz. Zaman sizi çok değiştirecek ve yaptığınız hatalardan ders çıkartmış şekilde tekrar bir araya geldiğinizde aynı hataları yapmayacağınıza inanırsanız başlayacaksınız.

• İlişkiye değer verildiği kadar karşındaki (herife-hatuna) değer verilse böyle saçmalıklar olmaz :)

• gözlerim görmüyor.

• yorum alınacak bir şey kalmamış bize...

• Anlamlı

• İhanet lanet olası şeyleri sineye çektiğiniz için hep bu şekilde oldunuz olduk ve olmaya devam ediyoruz

• ilişkıler hakkında pek cok sey soylenır o yuzden kendını ıyı tanıman lazım guzel sekılde hayatı kavrarsan ılıskınde snı bulur sağlam tuğlalı sekılde... ınanmak lazım

• linke tıklamaya üşendim

• yazılar çok küçük okunmuyor

Kızlar Ne Diyor 7

• Temeli atılırken malzemeden çalmışlar.

• Soldaki kadin,sagdaki erkek :))

• çok seviyorsunuz ayrı da kalamıyorsunuz ve dayanamıyorsunuz ayrılmaya da.. çok kötü bir durum :/ burdan söylemesi kolay tabi herşey için.. ama hiç ayrılık olmasın madem dayanamıyosunuz... bunları yaşıyorsanız demek ki karşı taraftan emin değilsiniz. .. çok çok uzun süre hiç bir kavgada ayrılık lafı geçmesin. bu süre geçtikten sonra nasılsa ayrılamıyoruz modunda olursunuz. sen de sonunu düşünmek zorunda kalmazsın. belki de karşı tarafa karşı güvenin olmadığı için böyle hissediyorsun ama hiç ayrılık lafı bile geçmeden uzun süre birlikte kaldığınızda ve onun da senin güvenini kazanma çabası içinde olduğunda artık böyle hissetmeyeceğini umuyorum..

• Sıkıldım okumadım amannn

• kaç kovala oynanmasa boyle olmaz

• saçma sapan bunedir yani.

• okumadım, okumam

Yükleniyor...