Süprizli cıkma teklifi...

arkadaşlar sorum basit yeni yeni konusmaya başladığım kız arkadasıma süprizler bulunan teklif yapmak istiyorum sizce nasıl birsey yapmalıyım ya da siz ne yapardınız..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sürprizin çok geçerli olduğunu düşünmüyorum. Zira yakınlık ve samimiyet yerine kibarlık, olgunluk ve saygı daha önemli. Ayrıca teklifinizi kabul etmemesi durumunda medeni bir şekilde çekilmek yerine ortada kalmak da var. Bu tür hoş düşünceleri ilerleyen günlere saklamak daha iyi olmaz mı ?

• hocam düsüncen için teşekküler ama kız süprizleri cok seviyor habersiz arayp sesini duymak istedim dememe bile cok seviniyor oyuzden süpriz olsun

• Öncekileri Göster
    • bir kız "senden teklif bekliyorum" diyorsa ben olsam hemen öperim onu.

• eyvallah hocam yorumların için teşekkürler yapıcaz bişeyler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• mesela onunla konurken, kendi hakkinda hele birseyle anlatiginda detaylara dikkat et..bence en güzel sürrprizi bu sekilde bulabilirisin :)

• süpriz yumurtanın içine saklayabilirsin içinde küçük bir not benimle çıkarmısın diye :D uzun yazmak istemedim ama düşünürsen anlatabilirim

• hmm saol onu biliyorum aklımda olan o teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• çıkma teklifi lisede kaldı de hoşlanıyorum de olursa olur. süpriz olarak da resimlerinizden video yap

• arkadaşım teşekkürler yorumun için ama çıkma dediğime bakma kıza gidip benimle cıkarmısın demicem zaten bana göre sacma bir cümle daha hoş cümleler kullanıcam tabikide

• evini biliyorsan ve 2 veya daha yüksek bir kattaysa aşağıdan uçan balonları tam odasının camına kadar sal ve ucuna içinden gelen bir not yaz (spor ayakkabıyla git babası evdeyse kaçması kolay olur)

Yükleniyor...