Gerçekten ıssız bir adaya iki kişi düşseniz, normalde olmayacak birisiyle sevgili olur musunuz?

Gerçekte asla sevgili olamayacağınız birisiyle dünyada 2 kişi kalsanız sevgili olur musunuz? yoksa tek yaşayıp ölmeyi mi tercih edersiniz? DİKKAT! Eğer yanınıza birini seçme şansınız olsaydı kimi seçerdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla japon bi kız olsa çok iyi olurdu öyle bi kız olsun yeterki jenefer lopez falan gelse bile bakmam

• güzel cevap teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • sende saol.. yo cıvık değil soruma en uygun cevabı verenlerdensiniz.. bende neyi seçerdiniz diye sormuştum zaten.. uzakdoğu benim de ilgimi çekiyor...

• :) eyvallah

Kızlar Ne Diyor 6

• yastıgımı alır giderim ıssız madem rahat rahat uyurum .D

• biskolatacılar gelse sonra

• Öncekileri Göster
    • allah tek yastıkta kocatsın ne diyim...

• Amin.

• mecburen iyi geçinirdim ama o kadar

• belki uzun bir süreçte gözünüzün önünden bir perde kalkar ve yakınlaşırsınız olamaz mı. sonuçta sadece siz olacaksınız...

• Olmam.Seçme şansım olsaydı da sevgilimi alırdım yanıma :)

• evet güzel bir tercih gerçekten... teşekkürler

• ben teşekkür ederimm :))

• sevgili olmazdım.seçme hakkım olsaydı link seçerdim

• evet tebrik ederim güzel seçim

• Hayir tek basina olsem daha iyi

• of çok katısınız

• Olmam.

Erkekler Ne Diyor 10

• her türlü evetttttttt:DDDDDDDD

• Sevdim seni bir kere başkasını sevemem.. Deli diyorlar bana desinler değişemem.. Desinler değişemem desinler değişemem.. Hayatta en zor olan bir insanı tanımak.. Kabul etmek huylarını değişmeden bir olmak.. Sevgi anlaşmak değildir nedensizce sevilir.. Bazen küçük bir an için ömür bile verilir..Sevdim seni bir kere başkasını sevemem.. Deli diyorlar bana desinler değişemem.. desinler değişemem desinler değişemem.. Daha yolun başındasın değişirsin diyorlar.. Oysa sana çıkıyor bildiğim bütün yollar.. Sevgi anlaşmak değildir nedensizce sevilir.. Bazen küçük bir an için ömür bile verilir...

• derdim sana yanımda olsan.olsun diyor bana yanımdaki ne yapsam.doğa kanunu be güzelim.bekle döneceğim.

• Bu kadar olur üstad,gecikmiş soruna cevap yazmaktaydım,kalpler bir salla ötesini.:)

• Valla şimdi kıçıkırık uydular bile en ıssız adayı görebiliyo keretalar.Aha en son bi kaç kabile daha buldular bok varda buluyolar..Olmuycak şeyin polmiğini yapmayalım ben gidiyorum.

• abi olayı duygusal paylaşım gözüyle inceleyelim... reele çok takılmayalım

• olurum tek başına hayat geçmez, adriana lima yı seçerdim

• güzel

• ıssız adaya düşünce tek derdim o insanla sevgili olup olmamak olmaz heralde

• geri kalan bütün dertleriniz hallolsaydı olarak varsayıyoruz zaten

• ne kadar hayır desende, 1 hafta sonra sevgili olursun, zorunlu değil mecburiii :)

• teşekkürler

• yok önce istihareye yatarım:)) yine de olmam

• :)) peki. teşekkürler

• hahaha :))

• Ne yicez ne içicez onu bi düşüneydik iyiydi

• üstat hoş gelmişsin..

• hoşbulduk bro :)

• Sevdiğim bir insanı seçerdim herhalde.

• ıssız ada kalmadı arkadaşlar hala bu konu üzerinde polemik yapmayalım

Yükleniyor...