Tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Ozellıkle kullananlar cevaplasınarkadaslar tüy dökücü krem kullanan varmı ve nasıl kullancam faydası varmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fena değil iyi bir yöntem ama dikkatli kullanman lazım süresine dikkat etmelisin aksi takdirde yakarsın cildini

• nasıl ynı

• Öncekileri Göster
    • tskkur ederım knka

• rica ederim;)

Kızlar Ne Diyor 12

• kullan

• jiletle aynı ya jilet kullan en azından diğeri gibi sivilce alerji rezaleti olmaz

• hiç bulaşma

• neden kı

• kök duruyo neticede

• vallahı sasırdım karar veremıyorum ya

• Jiletle daha iyi.

• 1 kere kullandım cok dandik rezalet bisey

• markası neydı kardesım

• Öncekileri Göster
    • ne bileyim 1 kere kullandım dedim ya :) hic memnun kalmadım ki

• anldım

• Yine sen bilirsin ama, icindeki kimyasallarin duzenli kullanimda cilt rahatsizliklarina yol acabilecegini dusunuyorum.

• pkı sz ne onerırsınız

• en iyisi agda, cunku bir kere yapinca 3-4 hafta kurtulmus oluyorun, acisina dayanabilirsen tabi :( Olmazsa tras da edebilirsin, en azindan kanser yapmaz :) Ya da birak daginik kalsin bea, eskiden tras bicagi, agda, krem mi vardi :D

• :D guldurdun bnı

• sivilcelendirebildiği gibi jilet gibi çıkarıyo.

• melıs hanım cvbınız ıcın tskkur ederım yanlıs anlamayın bnı ama onerebılenız bı urun varmı affınıza sıgınıyorum

• Öncekileri Göster
    • tskkur ederım melıs

• rica ederm

• Ben bilmiyorum ama erkek arkadaşım kullanıyor.

• bnde kullnmk ıstıyorum ama korkuyom

• Öncekileri Göster
    • nsıl 5 dk anlmdım

• 6 dk dan fazla bekletemezsin zaten sakın bekletme tahriş oluyomuş kutunun üstünde yazıyor zaten erekek arkadaşım veet mavi kullanıyor. ;)

• Jiletten farkı yok.

• jiletten hiçbi farkı yok.

• kuru yarasız tüylü cilde sür 10 dk bekle biraz kontrol et ama sakın tırnaklarına degdırme eritir

• hngı marka krem ama

• farkyapmaz

• kullandım hiçbir yanetkisini görmedim

• genıtal bolge ıcın zarar varmı

• Öncekileri Göster
    • tskkurler abla

• reeca

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabiki tüyleri döküyor ama 2-3 gün sonra belli olmaya başlıyor tekrar.İçinde spatula var onda tüylerin üzerine sürüyorsun üstünü kapatacak şekilde.10 dakika sonra spatulanın bir ucuyla traş eder gibi tüyleri alıyorsun.Zaten kopuyor kimyasal formülünden dolayı.

• pkı temz oluyomu kardesım

• Öncekileri Göster
    • anldım kardesım tskkur ederım

• Rica ederim.Jiletten belki birkaç gün daha fazla gider etkisi.

• Erkek adamsın tüy döküp de neyapacan boşver. erkek adam tüylü kıllı olur,kıro desinler boşver yumuşak erkek olmaktan iyidir :)

Yükleniyor...