Bir erkek neden soğuk davranır ki?

Bir erkek arkadaş (sevgili değil) hiç bir hata yapmadığın halde neden soğuk davranır, yüzüne bakamaz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yorumlara yazdığın cevaplardan senin bu tavırları kafana göre yorumlayıp yazıp çizip oynadığın sonucuna vardım..Sen zaten kafandan bu hareketleri sana aşık olarak yormuşsun kim ne derse desin "o sana aşık" dedirtene kadar zorluyorsun.. Sana tavsiyem arkadaşlarınla kovalamaca oynamaman. Eğer sen ona normal bir arkadaş gözüyle bakıyor olsaydın sorununu zaten çoktaan sormuştun ama sen onun yerine tavırlarını farklı yorumlamaya çalışıyorsun. Bence hoş bir şey değil. Ha ben yazdıklarını yanlış anlamışsam sen arkadaş gözüyle bakıyorsanda bunda bu kadar problem edecek bir şey yok madem arkadaşın gider konuşursun bu kadar basit !

• bugün konştum zaten... sevdiği kızı bile bilirken bana aşıkn olma ihtimalide yok heralde

Erkekler Ne Diyor 3

• 1.bu ilişkiden sıkılmış olan sevgilidir. 2.mutlaka ortada bir sebep vardır ama siz farkında değilsinizdir sevgili buna bozulmuştur ondan böyledir... 3.araya bir üçüncü şahıs, kara ked,i girmiştir kesin. 4.kafa karıştırıp ilgi çekmeye çalışan sevgilidir. 5.7/24 sıcak davranmanın doğal olmadığını bilen sevgilidir. soğuk davranmak için illa karşı tarafın bir olumsuzluk sergilemesi gerekmez. insan kendiyle ilgili bir husustan dolayı da kendisi dahil çevresine soğuk davranabilir.

• sana kizmistir, damarina basmissindir canina okumak istemiyordur

• bri öyle bir böyle yani hergün mü yapıyorum

• bilemem, her gun soguksa vardir bir kirginligi ama ara ara oyleyse kendi hayatinda sorunlari olabilir

• Sana aşık.

• bana başka kızı sevdiğini öyledi 7 senedir

• Öncekileri Göster
    • peki onun nasıl düzgün davranmasını sağlayabilirim

• Sevgili olmayı teklif ederek:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelde erkekler böyledir ister sevgili ister arkds olsn :)

• ama ii davranırken bir anda böyle oldu

• Öncekileri Göster
    • saol :)) bu arada ne yapmıyım

• rica ederim :)

• Yanlış anlıyorsundur belki de. Ne zamandır böyle mesela? Eğer uzun süredir ise, demek ki seninle irtibatı kesmek istemiş. Kendinde suç arama, hata yaptım mı vs. diye, neden hatayı kendinde görüyorsun ki hem?

• 2-3 haftadır

• Kötü bir dönem geçiriyordur, belki de hiç bir neden yoktur,yanlış anlıyorsundur. Suç muç arama ortada derim. En güzeli söyle ona :)

• Büyül ihtimalle sana öyle geliyordur. Altında anlam arama, rahatsız oluyorsan da git konuş.

• hata yapmadıqını ne biliyorsun. Gücenmiştir bir şeye

• sürekli mi bir öyle bir böyle

• vardır kendince bir sebebi. açıkça sor tavrının nedenini, söylemiyorsa kendi bilir.ha bunların bir de surat yaptığının farkına varmayan modelleri var, onlara da denk gelmiş olabilirsin:)

• aslında bir değişik davranıyor bir ii bir kötü bir gün kanka diyor öbür gün defol git anladıysama arap oluyım

• Öncekileri Göster
    • ya arkadaş s... et moduna girmiş o zaman, hiç ilişme derim ben. ergenlik triplerinin de bir sırını vardır yav:)

• :)

Yükleniyor...