Ameliyat olmaktan korkuyorum ya siz?

Çok şükür sağlıklıyım ama ilerde bir şey olur hastanelere düşüp cerrahi müdahale gerekli denildiği vakit zaten o kelime beni ürpetiyor :) ölürüm herhalde baygınlık geçirim. siz de var mı o tarz şey ya da ameliyat olanınız var mı nasıl bir şey?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben hastane içine girdim mi korku kaplıyor içimi allah düşürmesin sende böyle şeyler düşünme hastane diye birşey yokmuş gibi düşün

Kızlar Ne Diyor 18

• oldum ameliyat..kotu degil,uyandiginda hersey bitmis oluyor :))

• ben hiç ameliyat olmadım şimdiye kadar,aynı şeyi ben de düşünüyorum

• sırf bısey ogrenırım dıye hastaneye gıtmıyorum ben.hastanelere gırdıgım an benım yuz kıreç oluyor

• Ameliyattan önce, onlar beni bayılttıktan sonra hiç bir şey hissetmeyeceğim için sakindim. Ama ameliyathaneye girdiğimde etrafımdaki koşuşturmaca beni heyecanlandırmıştı. Heyecanı çok severim, bayılmadan hemen önce gülümsüyordum :)

• Yok hiç öyle korkularım , hastane kokusunu bile severim ...

• ben de korkuyorum

• ameliyata girmeden önce sevdıklerının senın olması sana destek verır yalnızsan korkarsın ama narkoz verıldıği anda zaten hıcbırsey hıssetmıyorsun gözunu actıgında amelıyat bıtmıs oluyor hafıf agrı oluyor sadece korkma bence

• damardan aldıgın bır ılac senı uyutuyor 10 a kdr bıle sayamadan dırek uyuyorsun kokmuyor

• narkoz nasıl pismi kokuyor.

• Aman Allah korusun

• Ben burundan 2 kez ameliyat oldum ameliyat pek korkulcak birşey değil zaten sana narkoz verip uyutuyorlar sen hiç birşey hisetmiyorsun narkozu verincede sana böyle uçup gidiyorsun bence çok güzel bir duygu yine olsa yine olurum diyorum

• bir tane versene bana ya uçup gitmek istiyorum:))

• doğal narkozlar var ucup gitmek için :-)))

• koku falan yok zaten sana takılan seruma iğneyle narkozu aktarıyorlar

• Öncekileri Göster
  • Korkmuyorum.

• Çok oldum ama yaşıyorum gördüğün gibi :)

• neden ölüm riski var ya uyanamazsam var. öldüğünü bile bilemezsem var.

• Bende korkuyorum ameliyat olmaktan :(

• sen baygınlık geçiremezsen zahmet etme onlar bayıltır.

• bayılırsın ayılırsın nesinden korkuyorsun

• ameliyar sırasında baygın oluyorsun zaten o yüzden sorun yok ;) :)

• ya aslında böyle düşündükçe insan daha çok korkuyor biliyormusun

• evet bende korkuyorum ama sagligin icin onemliyse olunmalsin

• ben de korktugum için uzun zamandır olmam gereken bi ameliyatı surekli erteliyorum.bakalım ne zaman cesaretimi toplıycam:)

• ciddi değilse korkman anlamsız. özellikle ciddi operasyonlar var hayati risk taşıyan bence bunlardan korkulmalı :)

• özel bi ameliyat:)

• ne ameliyatı

• Korkmuyorum, hatta izin verseydi doktorum izleyecektim ameliyatı.

• deli :=)

Erkekler Ne Diyor 5

• ben ameliyat olcaksam narkoz gerekmez doktor ameliyat dedimi bayılırım ayılana kadar yaptı yaptı yapmadı öldürürüm :) çok korkuyom lann ki m açtı bu konuyu :)))))))

• ben 2 defa ameliyat oldum. narkozu verdilermi bitti hacı. dürtseler haberin olmaz :-)

• evet. damardan. yaa nefes olayı iğrençmiş :-)) şimdi tırsacam ama adam sen bayılana kadar ağzına bastırıyomuş filan. ama ben damardan tercih ediyorum. ver seruma iğneyi. bittide gitti maşallah :-)

• narkoz nefes yolu ile alınıyor sanıyordum. damardanmı artık

• bak kokmaz.damar yolu açılır. serum verilir .sana 3e kadar say derler. sayarsın odanda uyanırsın. ben hayvan gibi olduğum için genelde 30 kadar sayıyorum :-))

• Öncekileri Göster
  • Hiç kimse hoşlanmaz ameliyat olmaktan ama gerekebilir belki.Onun için kendine ameliyat olabilceğin kaliteli bir hastane tespit et.Acil bir durum olursa oraya gidersin.Zaten güzel özel hastaneler var.Oralarda ilgi iyi olduğu için rahat edersin.

• Hacı sakin ol daha bişey yok sapasağlamsın:))

• oldum..giriş olayı biraz sıkıntılı..korkmak normal..ama uyanınca aa, ne, ne oldu lan, oluyorsun

• ya uyanamazsan :) beyin kalp olsa ciddi bir ameliyat

Yükleniyor...