• Sor
  • Bence

Ameliyat olmaktan korkuyorum ya siz?

Çok şükür sağlıklıyım ama ilerde bir şey olur hastanelere düşüp cerrahi müdahale gerekli denildiği vakit zaten o kelime beni ürpetiyor :) ölürüm herhalde baygınlık geçirim. siz de var mı o tarz şey ya da ameliyat olanınız var mı nasıl bir şey?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben hastane içine girdim mi korku kaplıyor içimi allah düşürmesin sende böyle şeyler düşünme hastane diye birşey yokmuş gibi düşün

Kızlar Ne Diyor 18

• Yok hiç öyle korkularım , hastane kokusunu bile severim ...

• bayılırsın ayılırsın nesinden korkuyorsun

• ya aslında böyle düşündükçe insan daha çok korkuyor biliyormusun

• oldum ameliyat..kotu degil,uyandiginda hersey bitmis oluyor :))

• ameliyar sırasında baygın oluyorsun zaten o yüzden sorun yok ;) :)

• Bende korkuyorum ameliyat olmaktan :(

• ameliyata girmeden önce sevdıklerının senın olması sana destek verır yalnızsan korkarsın ama narkoz verıldıği anda zaten hıcbırsey hıssetmıyorsun gözunu actıgında amelıyat bıtmıs oluyor hafıf agrı oluyor sadece korkma bence

• narkoz nasıl pismi kokuyor.

• damardan aldıgın bır ılac senı uyutuyor 10 a kdr bıle sayamadan dırek uyuyorsun kokmuyor

• ben de korktugum için uzun zamandır olmam gereken bi ameliyatı surekli erteliyorum.bakalım ne zaman cesaretimi toplıycam:)

• ne ameliyatı

• özel bi ameliyat:)

• ciddi değilse korkman anlamsız. özellikle ciddi operasyonlar var hayati risk taşıyan bence bunlardan korkulmalı :)

• evet bende korkuyorum ama sagligin icin onemliyse olunmalsin

• ben hiç ameliyat olmadım şimdiye kadar,aynı şeyi ben de düşünüyorum

• sırf bısey ogrenırım dıye hastaneye gıtmıyorum ben.hastanelere gırdıgım an benım yuz kıreç oluyor

• Ameliyattan önce, onlar beni bayılttıktan sonra hiç bir şey hissetmeyeceğim için sakindim. Ama ameliyathaneye girdiğimde etrafımdaki koşuşturmaca beni heyecanlandırmıştı. Heyecanı çok severim, bayılmadan hemen önce gülümsüyordum :)

• ben de korkuyorum

• Ben burundan 2 kez ameliyat oldum ameliyat pek korkulcak birşey değil zaten sana narkoz verip uyutuyorlar sen hiç birşey hisetmiyorsun narkozu verincede sana böyle uçup gidiyorsun bence çok güzel bir duygu yine olsa yine olurum diyorum

• narkoz nasıl kokuyor.

• Öncekileri Göster
    • doğal narkozlar var ucup gitmek için :-)))

• bir tane versene bana ya uçup gitmek istiyorum:))

• Korkmuyorum.

• neden ölüm riski var ya uyanamazsam var. öldüğünü bile bilemezsem var.

• Çok oldum ama yaşıyorum gördüğün gibi :)

• sen baygınlık geçiremezsen zahmet etme onlar bayıltır.

• Korkmuyorum, hatta izin verseydi doktorum izleyecektim ameliyatı.

• deli :=)

• Aman Allah korusun

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç kimse hoşlanmaz ameliyat olmaktan ama gerekebilir belki.Onun için kendine ameliyat olabilceğin kaliteli bir hastane tespit et.Acil bir durum olursa oraya gidersin.Zaten güzel özel hastaneler var.Oralarda ilgi iyi olduğu için rahat edersin.

• ben ameliyat olcaksam narkoz gerekmez doktor ameliyat dedimi bayılırım ayılana kadar yaptı yaptı yapmadı öldürürüm :) çok korkuyom lann ki m açtı bu konuyu :)))))))

• ben 2 defa ameliyat oldum. narkozu verdilermi bitti hacı. dürtseler haberin olmaz :-)

• kokuyormu narkoz :) bayılmak nasıl tansiyonun düşmesi gibi mi. bazıları diyor narkozu çeken kafayı buluyor öldürseler gülermişsin :D

• Öncekileri Göster
    • narkoz nefes yolu ile alınıyor sanıyordum. damardanmı artık

• evet. damardan. yaa nefes olayı iğrençmiş :-)) şimdi tırsacam ama adam sen bayılana kadar ağzına bastırıyomuş filan. ama ben damardan tercih ediyorum. ver seruma iğneyi. bittide gitti maşallah :-)

• Hacı sakin ol daha bişey yok sapasağlamsın:))

• oldum..giriş olayı biraz sıkıntılı..korkmak normal..ama uyanınca aa, ne, ne oldu lan, oluyorsun

• ya uyanamazsan :) beyin kalp olsa ciddi bir ameliyat

Yükleniyor...