Hangi aldatılma canınızı daha çok acıtır?

sevdiğinizin başka birine aşık olup sadece düşüncede aldatması mı yoksa başka biri ile birlikte olup ona karşı hiç bişey hissetmeden tek gecelik birşey yaşaması mı ?

Güncellemeler:
hangisi tercih yapın lütfen.
ya soruyu anlamıyormusunuz tercih edin birini.
aynen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek şöyle düşünür: İsterse başkasını sevsin, yeterki sevişmesin.Kadın şöyle düşünür: İsterse başkasıyla sevişsin, yeterki sevmesin..Çünkü kadına göre vücudun merkezi yürek, erkeğe göre etek...

• işte beklediğim cevap :D

• Öncekileri Göster
    • aynen.

• yok ole degıl kadın ıcın sevılmeme korkusu yalnız kalma tehlıkesı erkek ıcın ego yıkılısı, cunku seven sevdıgının mutlulugunu ıcten sekılde dusunur buna bı baskasını sevmesı dahıl ama bole yuce sevgı yok

Erkekler Ne Diyor 14

• Zihnen veya bedenen , farkı yok .

• İkiside..Aldatmanınn yakıcagı can vericeği acı aynıdır.

• 1.durum acıtır 2 durumda acıtacak bir şey olmaz aldatmanın bahanesi olmaz direk sepetlerim

• Bence 2 şekilde de aldatmış sayılmaz :)Akıl var mantık var.Kadınların duyguları, ihtiyaçları var, fantezileri var.Eğer ben kadına yetemiyorsam, kadın doğal olarak onu doyurabilecek bir erkeğe gidecektir.KAdın tamamen suçsuzdur bu konuda.

• iki durumdada sevmiyordur. acı çekmem ikisindede yol veririm gider :D

• acımaz dersin ama acıtır. en azından kendini aptal gibi hissedersin.

• asla :) vay arkadaş erken kurtuldum derim. çok ciddiyim :) annem değil babam değil kan bağım yok. mantıklı düşünün lütfen. elin insanı bana ne acı verebilir. nikahlı karımmı? değil. ezik birisi olsam acıtırdı. böyle oyunlara giren birisiylede asla işim olmaz :) pekte birşey demem gerçekten. he gidip hemen birisinide bulmam ardından ama dediğim gibi aklıma nifak düşerse bitmiştir.

• göz ve gönül sevdiginden baskasını görmemeli..ondan da hayır gelmez.iptal etmek gerek

• şeklinin ne önemi var ki.aldatmış işte.2 türlüsüde yakar insanı

• ne farkederkı BIRAKIR ceker gıderım onumu sallıyacam ne kızlar var dunyada ufff:D

• seviyorum diye kandırıp baskasıyla gizliden konuşması. İhanet

• başka biri ile birlikte olup ona karşı hiç bişey hissetmeden tek gecelik birşey yaşaması

• Aldatmanın hiç birine dayanamam. Ama özellikle tanıdığım biriyle aldatılmışsam bu daha çok kötüdür.

• ya ikiside bunun tercihi yok ikisidede canımız yanar neyin tercihini istiyosun daha

• benimle birlikte başka bi erkekle daha çıkıyomuş sonradan bulmuş onu çocugu dümdüz ettim sonra bastım tekmeyi ikiside acıtır canımızı

• her ikisi de bence kötü ama 2. şık daha da kötü

Kızlar Ne Diyor 7

• başka birine aşık olup sadece düşüncede aldatması canımı daha çok acıtır

• Başka birine aşık olması.

• birine aşık olması

• buyucu nıkı gıbı senınkı

• buyucuyum de ondan

• baska birisine asik olmasi...

• düşünceleri ile çünkü birgün ortaya çıkarsa yaşadığım herşey yalan gelir öteki türlüsü derim ki nevsidir tutamamıştır

• Aldatma her turlu acidir..ne tur oldugu fark etmez

• Bedensel aldatması için bir sebep yok. Ama duygusal aldatılmak daha çok üzer.

Yükleniyor...