Hoşlandığım çocuk gidiyor, ne yapmalıyım?

merhaba arkadaslar ben dort ay once bı cocugu tanıdım. veşu anhoslanıyorum. cocuga hoslandıgımı soyledıgımde ılk once benımle pek ılgılenmedı, kotu hıssetmıstım. hoslandıgım cocuk ınsanları cok kullanıyor. bı gun baska kız dıger gun ayrılıp başka bir kız. ben cok rahatsız oluyordum cunku sevıyosan tam sevıceksın. herneyse bı kac hafta sonra bakısmaya basladık farketmeye başladı benı. ben geldıgımde yanı onların katına çıktıgımda bana bakarak guluyodu arkadasına el kol yapıyodu neyse sonra ben herkese yaptıgı davranıstır dıye pek ılgılenmedım. sonra dogum gunumde hıc kımse kutlamadan once sınıfta gelıp yanıma dogum gunumu kutladı ve hedıye verdı o an bana bakıslarını goren herkes bence sana asık falan dıyordu ben duyunca ıster ıstemez umutlanıyordum. daha cok sey yasadık yanı hep baktı guldu arkadasları falan cok bellı edıyo uzerıme falan ıterek. bızım sınıfa falan gelıyo bana bakıyo ne bılıyım yanı ben bu huylara sahıp cocugun bıle bırınden gercekten hoslanıcagını etkılenecegını dusundum. yıne gecen gun arkadasıma benim ıcın okula geldı mı dıye falan sormuş. hep gozu uzerımde ve cok asırı utanıyo. ve en zoruda 2. donem baska bı okula gıtme ıhtımalı var ne yapmalıyım, hem zarar verıyor hem mutlu edıyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• demişsin ya sürekli çıkıp ayrılıyo işte sen de o sürekli cıkıp ayrıldığı kızlardan olacaksın kızları bir seks objesi olarak görüyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Giden gitsin boşver aldırma...

• abazanları sevmemen gerektiğini öğrenmelisin panpa

• yo ben çok da güzel seçiyorum, illa ki seçmek zorunda değilsin sevgilisiz kalmak da seçimdir ;)

• cocuk ınsanları kullanıyo ama bana karşı çok farklı. ayrıca sevebileceğimiz insanları seçemiyoruz maalesef

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...