İlk öpüşme nasıl olur? Hiç öpüşmemiş olan var mı?

Belli bir yaşa gelip de hiç öpüşmeyen var mı? Yadırgamak için söylemiyorum ben de öpüşmedim. Merak ediyor musunuz? Ya da öpüşenler için ilk seferinde... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• İlk defa kankam Sinemle öpüştüm.. O hınzır daha önce başka kızlarla da öpüşmüş..

Aynı burada senin sorduğun sorular gibi başladı olay.. Nasıl oluyor.? Zevk alıyorlar mı:? Falan filan diye muhabbet ederken, kız Hadi deneyelim nasıl olduğunu, diye dudaklarıma daldı.. Dalış o dalış, ağzını yapıştırdu ağzıma, dili de rahat durmuyor.. Habire dolanıp duruyor ağzımın içinde.. Ben bi hoş oldum, başım dönüyor, kalbim yerinden fırlayacak gibi atıyor.. Vücudum zangır zangır titremekte.. Kasıklarım desen sanki oraya ne oluyorsa, ona da bi haller olmuş, kalp atışı gibi atmakta..

Tabii ki, bu durum o ilk seferde olanlar.. Daha sonraki öpüşmemizde o titremeler filan olmadı, ben de aynı karşılığı verip, daha zevkli hale dönüştürdük.. Bu anlattığım olay, 15-16 yaşlarında iken yaşadığım şeyler..

Daha sonra sevgilimle başladı öpüşmelerimiz.. Sadece öpüşme.. 5 sene boyunca..

• daha önce bir cevabına rastlamıştım,lezbiyen ilişkiden hoşlandığını yazmıştın,sanırım temeli buymuş,anlamamıştım okuyunca,şimdi anladım,iyiki benim kankalarım niyeti bozmamışlar,peki evlenip eşlerinizle falan aynı ortamda görüşseniz bunu eşlerinizle de paylaşırmydınız?

• @zamaneyy; Kankam gerçekten lezbiyen.. Kendisi bir evlilik geçirdi ancak çok kısa sürdü bu evliliği.. Başaramadı ve ayrıldı.. Benim nişanlım, kendisinden önceki yaşanmışlarıma asla bir şey demez.. Ben de onunkilerine.. Bakın, benim yaşadığım lezbiyen ilişki sevgilimden önceye dayanıyor.. Ancak, ruhumda halen kadınlara karşı da cinsel istek yok değil.. Ancak, isteğin varlığı ile bunu eyleme dönüştürmek farklı şeyler.. Sanırım bu cevap diğer tarafta sorduğunuz soruya da cevap olmuştur.. Sevgiler.