İlk öpüşme nasıl olur? Hiç öpüşmemiş olan var mı?

Belli bir yaşa gelip de hiç öpüşmeyen var mı? Yadırgamak için söylemiyorum ben de öpüşmedim. Merak ediyor musunuz? Ya da öpüşenler için ilk seferinde nasıl bir duyguydu? Zamanla etkisi azalır mı? İlk öpüştüğünüz insanı unuttunuz mu? Öpüşmek sizce bir aşkın başlamasını ya da iki kişinin birbirine daha farklı bir şekilde bağlanmasını sağlar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İlk defa kankam Sinemle öpüştüm.. O hınzır daha önce başka kızlarla da öpüşmüş.. Aynı burada senin sorduğun sorular gibi başladı olay.. Nasıl oluyor.? Zevk alıyorlar mı:? Falan filan diye muhabbet ederken, kız Hadi deneyelim nasıl olduğunu, diye dudaklarıma daldı.. Dalış o dalış, ağzını yapıştırdu ağzıma, dili de rahat durmuyor.. Habire dolanıp duruyor ağzımın içinde.. Ben bi hoş oldum, başım dönüyor, kalbim yerinden fırlayacak gibi atıyor.. Vücudum zangır zangır titremekte.. Kasıklarım desen sanki oraya ne oluyorsa, ona da bi haller olmuş, kalp atışı gibi atmakta..Tabii ki, bu durum o ilk seferde olanlar.. Daha sonraki öpüşmemizde o titremeler filan olmadı, ben de aynı karşılığı verip, daha zevkli hale dönüştürdük.. Bu anlattığım olay, 15-16 yaşlarında iken yaşadığım şeyler..Daha sonra sevgilimle başladı öpüşmelerimiz.. Sadece öpüşme.. 5 sene boyunca..

• daha önce bir cevabına rastlamıştım,lezbiyen ilişkiden hoşlandığını yazmıştın,sanırım temeli buymuş,anlamamıştım okuyunca,şimdi anladım,iyiki benim kankalarım niyeti bozmamışlar,peki evlenip eşlerinizle falan aynı ortamda görüşseniz bunu eşlerinizle de paylaşırmydınız?

• @zamaneyy; Kankam gerçekten lezbiyen.. Kendisi bir evlilik geçirdi ancak çok kısa sürdü bu evliliği.. Başaramadı ve ayrıldı.. Benim nişanlım, kendisinden önceki yaşanmışlarıma asla bir şey demez.. Ben de onunkilerine.. Bakın, benim yaşadığım lezbiyen ilişki sevgilimden önceye dayanıyor.. Ancak, ruhumda halen kadınlara karşı da cinsel istek yok değil.. Ancak, isteğin varlığı ile bunu eyleme dönüştürmek farklı şeyler.. Sanırım bu cevap diğer tarafta sorduğunuz soruya da cevap olmuştur.. Sevgiler.

Kızlar Ne Diyor 9

• ben hiç öpüşmedim sevgilim öpüşmek istediğini söyledi ve inan bende bilmiyorum

• NE kadar hoş

• Öncekileri Göster
    • sevgilim dediğim insanın ALLAH katında nikahımz var benim bu konuda çok hassas olduğumu düşündüğü için nişanlılık ve imam nikahımızı yaptık herkesin inancına saygı duymak gerekir diye biliyorum ben kapalı veya açık farketmez yanii

• yabangülü, resmi nikahı da yabana atma. Birlikte olduğun insanı devlet de tanısın bilsin. Öpüşmemek zaten bilgi birikimiyle olmuyor, içten doğal ve son derece insani bir istek. Bu konuda daha rahat davranırsın umarım.

• 1.Umm benim ilk öpücüğüm 8 yaşındaydı.Kimseyi yadırgamak için söylemiyorum,zaten ben ne olduğunu bile anlamamıştım ama ne biliyim benimki gerçekçi öpüştü masumda değildi.Sanki ne yaptığımı bilirmişim gibi bildiğin dilimizle falan öpüşüyorduk.Ne biliyim küçük olduğum için çok iğrenç gelmişti. =D 2.Sorununda işte küçük olduğum için ilk seferi öyle aşık olarak öpüşmedim büyük ihtimal o zamanki aklımla büyüklere özenmişim =DD 3.O kime aşık olduğuna ve ne kadar aşık olduğuna bağlı bir şey. 4.Hayır unutmadım. 5.Evet sağlar ondan daha çok hoşlanmanızı sağlar hele bir de ilk defa aşık oluyorsanız ilk defa ayrıldığımda resmen hayatım bitti samıştım eee bir de bir kız olarak daha da beter üzüyor.

• opustuk gibi oldu ama opusmedik. oyle dudaklarimiz birbirine degdi ama isirma emme falan yoktu. en kisa zamanda olucak gibi.. insani o kadar mutlu ediyor ki. ilk kez oldu bu. mukemmel bir duygu. hele o gulumseme var ya. yerim ben onu.

• Evet bende hiç öpüşmedim :))

• Belli bir yaşa gelip de hiç öpüşmeyen var mı? varsa çok şey kaçırmıs .Şuna inanıyorum iki kişide gercekten bir şey hissederek yapıyorsa bu eylemı güzel bir his oluşabılır.Ben hatırlamıyorum bir şey hissettimi Filmlerde bir başlangıc olarak gösterıyorlar evet , bu tamamen karsındakının nasıl bırı olduğuyla ılgılı

• belki bana kızacaksınızz ama öpüşmeyi o kadar seviyorum kisevmediğim bir insanla bile sırf hobi diye öpüşebilirimen sevdiğim şeylerden biridir öpüşmek

• bunu bendeisterim..sevmediğim sevdiğim farketmez...

• Öncekileri Göster
    • neyse ben artık bu konuda hiçbir yorum yapmayacagım
      sonra sen aglama
      ben onu düşünüyorum sadece
      yoksa banane

• dudaktan öpüşmek dışında ben heryeri öpmeyi ve heryerden öpülmeyide çok severim
      o anlar dünyada olmam
      cennette gibi hissederim kendimi ...
      olaganüstü bir duygudur...

• öpüşmek güzeldir..ama kimseyi birbiirine bağlamaz...öpüşdüğüm sevdiğim değilse..öpüşdüğümü bile unuturum...

• Hayır zamanla etkisi azalmıyor, üstelik zamanla daha şehvetli hale geliyor.Öpüşmek bana kalırsa, aşkın tutkulu olmasının en tatlı aracısı. Aşkı başlatmaz salt, alevlendirir.

• "Aşkı başlatmaz salt, alevlendirir." ahah kurduğun cümleye bittim, devrik mi bu? "Salt aşkı başlatmaz" deseydin keşke.

• Öncekileri Göster
    • manarimouesu senin profil fotosu da çok sanatsal ama o arkadaki amcayı silseydin daha iyi olurdu :) metrobüs galiba orası arkada ayakta duranlar falan var :)

• haha :D o satırları yazdığımda saat sabaha karşı 4 gibiydi. Dikkatinizi celbederim beyler bayanlar :D

• biz sevgilim dükkanındaydık emrenn aşkım üste çıkalım dedi çıktık orda yatak vardı yatağa oturduk sigaramı içiyimde sarılalım dedi içti ilk sarıldık sonra bn ona biz arkadaskende seneden çok hıslanıyodm dedim oda neden sölemedn dedi bnde belki uzaklaşırsın diye dedim oda uzaklaşmam daha da yakınlaşırım dedi ve öptü öncelikle çok gzl bir duygu amaşu anemreyle ayrıyız aklıma geldikçe üzülüyorm 60 yaşıma gelsemde ilk öpüştüğüm kişiyi unutamam sonra 2-3 saat boyunca yatak ta öpüştük

Erkekler Ne Diyor 5

• bende öyle aşırı şehvetli öpüşmedim denebilir kısa öpüşmeler sadece

• 1ay

Bn sevgilime öpüşmek istediğimi ima ettim ve bir ara öleceğimi sanıp beni kuytu bir yere götürdü ama ben o istemez diye yanağından optik o da beni öptü... Hala da dudağından opmedim çünkü bazen bana sinirleniyorum ve haftalarca sarilmama bile izin vermiyor sizce öpüşmek istiyor mu?

• 29 yaşındayım ve hiç öpüşmedim

• ben öpüşmeye öpüşme demem dudaklar kanamadıkça =)

• Öpüşmek kadar huzur verici başka bişi yok(sevdiğin biriyle tabi) eğer ona aşıksam ortamda sakin ve güzelse dakikalarca öpüşük bulutlara cıkabilirim...sevdiğimle öpüşmeyi dünyalara değişmem ben.Azalma olmazz aşkın tuzu biberidir o yaw nası azalsın ona karsı sevgin bittiyse öpüşme farklı taraflara kayar okadar :D

Yükleniyor...