• Sor
  • Bence

Herkes iyi biriyse kötü kim ?

arkadaslar bakıyorumda herkes birilerinden dert yanıyor su söyle biri su böyle vicdansız v.s böyle gidiyo peki karsımızda ki insanda bizim için kötü biri diye düşünüyosa ki bence düşünebilirler ama karsımızda ki ise kendini iyi biri olarak görüyor iyide bu durumda herkes kendine göre iyi bu kötü insanlar nerden cıkıyor ? aranızda şu konuda kötüyüm diyebilcek biri var mıacaba ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• iyilik ve kötülük göreceli bir kavram oldugu icin kisiye göre degisiyor bu kavram.O yüzden insanlarin dogrulari ve yanlislari kendine göre oldugu icin.Ayrildiklari her kisi kötü birlikte olduklari her kisi iyidir.

Erkekler Ne Diyor 7

• herkes

• kımı dınlersen o haklıdıro yuzden bır olay karsısında tek taraflı olarak bırını dınleyıp hukum vermem aslaherkes haklı cunku oldu canım

• Yatıcak yerim yok. Beni eve al

• kaderdir adeletszlik tir kardeş adelettisizlik herkes eşit aralı güzel olsalar güzel sevgilleri zenginlik herkes iyi olurdu kimse kimseyi para icin dövüp karışmazdı kimse kimseniin malını calmazdı yer ayrımı olmazdı bütük iskender eger yapabilseydi ddünyanın hakimi 2 kişi olcaktı herkes eşit olup savaşlar olmıcaktı

• Kimse siyah-beyaz iyi-kötü değil, herkes gri.Griyi elimizden geldiğince beyazlatmaya çalışıyor muyuz, yoksa hiç çalışmayıp suçu sürekli "dış mihraklar"a "eski sevgili"ye "aile"ye atıp kendimizi boşvermişliğe vererek, alkolde, yüzeysel ilişkilerde, boş işlerde bu küskünlüğümüzü örtbas mı ediyoruz? Mesele bu bence

• itiraf ediyorum benmm

• :) söylee naptıın

• hangi birisini söliim ki özellikle kızlar konusunda çok kötüyüm =((

• :)

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi insanların kötü olmak için harcadığı çabayı bilsen şaşarsın...Kötü olmak popüler ya herkeste bir kötü olma merakı var.

• Kim demis herkes iyi diye...Herkes iyi degildir.Hickimse yüzde yüz iyi degildir....

• genelleme bu canım su an kime sorsan kendisinden iyi yok onu demek istedim

• Anliyorum...dogru cogunlukla herkes ben iyiyim der ama is iyi bir sey yapmaya gelince de etrafta kimsecikler kalmaz...
      Ne tuhaf dimi.

Yükleniyor...