Değer görmek için illa yalaka mı olmak gerekiyor?

Kısaca özetlemek gerekirse, küçüklüğümden beri insanların robot gibi yetiştirildiğiyle, farklılıklarının yokedildiğiyle, insanların hiçbişeyleri sorgulamadığıyla resmen kafayı bozmuş bir insanım.Farklı olmak, arkamda birşeyler bırakmak şu dünyada en çok istediğim şey ve hep karşıma beni anlayabilecek kapasitede birileri çıksın bana yol göstersin istedim, çevrem sistemin kölesi olanlarla dolu.Liseye geçtim, bir hocayla tanıştım ve resmen hayata bakışım değişti, böyle insanlar da varmış dedim kendi kendime, adam burada anlatamayacağım kadar farklı ve inanılmaz biri. Fakatg*tyalakası olanlardan zaman ayırıp onu tanıma fırsatı bile vermediler bana, nerdeg*tkılı var bu adama yalakalık yapıyor..O da biliyor, sevmiyor ama onlarla idare ediyor işte. Ben yanına gidip birşey sormaya yüz bulamıyorum, ilgisine dahi layık olmadığımı düşünüyorum bunlar her zaman yanında. Sonuç olarak, hiçbir emeğimin karşılığını alamıyorum ben, o kadar kafayı bozmuş bir insanım şu berbat sistemle ama düşüncelerimi kimseye anlatamadan geberip gidicem..Değer görmek için illag*tkılı mı olmak lazım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eğer Gerçekten İşini biliyorsan Kimse sesini cıkartamaz.. Dik kafalı olursun patron sesini yukselttiginde sende sesini yukseltirsin tak etmiştir artik canına karsılıgında aldıgı cevap sonucu iki gun sonra ı sana yalakalık yapmaya baslar cunki sana muhtactir..

Erkekler Ne Diyor 3

• değer görmek istiyorsan kişiliği sağlam, dürüst, saygın bir insan olacaksın. benim şahsi felsefem bu.

• özeti bu kadarsa ayrıntısını düşünemedim , alakası yok kendin gibi ol yeter

• nasıl bir farklılık bu tanıt kendini belki anlayan bulursun burada konuşmak istersin. Not amacım asılmak değil konuşmak istersen konuşabiliriz. yanlış anlaşılmak istemem.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızlar illa i bnemi olalım ahashagsh

• bi dahakine güleceğimiz yeri söyle o* :]

Yükleniyor...