Eski sevgilim nasıl bana geri döner?

Biz ayrıldık. Ayrılmayı ben istedim ama şu an pişmanım. Ona mesaj attım şimdi de o çıkmak istemediğini söylüyor. Ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• amacın nedir şimdi önce terk et onu ondan sonra hiçbişi olmamış gibi çıkma mesajı att kendini onun yerine koysana bii sen kabul edermydn...

Erkekler Ne Diyor 4

• geçti borun pazarı, sür eşşeği niğdeye , sana olan güveni bitti çünkü ?

• Aşkı cocuk işi yaptın için simdi acısını cekiosun. Ama erkek adammıs ben olsam aynısı yapardm. Son pişmanlık fayda etmez birleşseniz bile ilerde hep sorun olur cıkar karsına.

• Ayrılırken nasıl onun duygularını düşünmeyip, onsuz olmayı göze aldıysanız şimdi de onsuz yaşamayı göze alın.

Bu oyun karşıdaki de oyuncak değil. Canın istediğinde git diyeceksin, canın istediğinde benimle çık diyeceksin. Kusura bakma. Adamın kafası çalışıyor, gururlu, düzgün bir tip olmalı. Daha doğrusu ne yaptığını ve ne istediğini bilen. Çıksanda onunla mutlu olamazsın.

• delikanlı herifmiş takdir ettim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hic bisey yapma.. Seni seven sana mutlaka doner, eger donmuyorsa bunu engelleyen bisey vardir ya hayatinda biri vardir.. ya da onun icin bitmistir.. Cok zorlamamak gerek cok sevsende fedakarlik yapmalisin kendin icin yapmalisin hayatini mahvetmeden yada shoyle soliyim hayatin onun ellerinde mahvolmadan gururun oyuncak olmadan vazgec.. gururunu kaybettikden sonra unutucam desende o kisi artik sana inanmaz ve seni hep kullanir en cok yalniz kaldigi zamanlarda..

• seni anlayabiliyorum.pişman olmanda normal aynısını bende yaşıyorum özlüyorum belkide halen onu seviyorum ama ayrılan taraf ben oldum.bazen üzülsemde yada pişman olsamda bu kararı ben verdim eminimki bu kararı vermek için çok düşündün ve kendin için dgru oldugunu düşündün.için acısada pişman olsanda msj atmanada kızmıyorum cnkü seviyrsun hayatında tekrar yer almasın istiyorsun ben gibi.umarım döner sana ama bence bekle eger kalbi halen senleyse inan bana döner sadece bekle ve gör.

• katılıyorum penti sana

• Bazı erkekler bu kararı almanızı sağlarlar ama ,sonra sen vermıssın gıbı kararı ,sen koymussun gıbı noktayı olur.

• doğru...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...