5 duyu organınızdan en çok hangisi size göre iyi ?

ben en çok gözlerime güveniyorum en küçük bir hareketliliği bile yakalarım direk oraya odaklanırım hiç kaçırmam, çook uzakta bile olsa o şeyi görürüm hissederim hareketliliğini :D sizin ki hangisi :D ?Sadece 5 duyu organ arkadaşlar. Ne demek istediğimi anlayanlar anladı.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Gözlerim bozuk sadece Allah'a şükür.Koku algılarım biraz fazla :D

• bunu okuyunca nedense bir koklama yaptım kendi kendime :D

• Öncekileri Göster
    • Anlaştık :D

• :))

Kızlar Ne Diyor 8

• Gözlerim ayrı bir şehladır.

• şehlaa hım :D

• kulaklarım çok iyi duyar birde şekil olarak da güzeldir :D :D gözlerimi de severim sağolsunlar önümü görmeme çok yardımcı oldular :D

• Kokanı teşhis ederim^^

• iyiymiş:)

• Allah'a Şükür hepsi normal. En çok gözlerime ve kulaklarıma güvenirim.

• Burnum iyi koku alır :p Burun dedim :)

• seni gidi köftehorr :D

• Ahahah :)

• Gözlerime.

• patlakmı gözlerin :d

• Hayır.

• aaa keçi sakallı burdaymışşş :D:DBenim duyma en ufak sesi duyarım Bide tad alma duyum çok gelişmiş

• beğenemedinmi ya sakalımı aaa :D

• Öncekileri Göster
    • Keçi sakal sdasd:D

• diyorum isminde hayır yok D:

• farkında değilim hangi duyum daha güçlü :/

• bi fark et gel bekliyorum :)

• Öncekileri Göster
    • tamm de :)

• oke :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Hepsinin mahşallahı var ama bende bir göz var ki böyle fena detayları yakalıyor :D

• aynen ya hiç sorma :D

• Öncekileri Göster
    • ehehe aynen :D

• evet arkada ki mavi kotlu güzelmiş :)

• hiç birisini değişmem.

• o da güzel :)

• hepsi normal

• Deriye güvenirim. Her türlü hisseder.

• hımmm :)

• gözler iyi: ama görmeseydi keşke bu gözlerim kundakta ki bebeğin daha ne olduğunu bile bilmediği bir siyasi olgu yüzünden can verdiğinikulaklar iyi:ama keşke duymasaydı kulaklarım şu insan insan diye bağıran zalimlerin insanların acı çığlıklarıyla zevk kahkahalarınıkoklamak iyi:ama keşke kokusunu alamasaydım oy verdiklerinin rant için bakım yapmadığı insanları hiçe saydığı o ümraniyedeki çöp yığınının patlaması sonuçu çöpe karışan insan cesetlerinin kokusunu.tatmak iyi:ama keşke tatmasaydım o çernobil dene facianın getirdiği binlerce insanın ölümüne sebeb olan çay tadındaki acıyı...hissetmek iyi:ama keşke hissetmeseydim bu kadar masum canın bir hiç uğruna katledilmesini...SEN KARAR VER HANGİSİNDEN VAZ GEÇEYİM ?

• okumaya üşendim hacı sen bir karar ver :D

• Öncekileri Göster
    • tamam.

• hakaret ettin mk resmen senin emek verip sorduğun soruya ben emek verip cevap vermişim sende okumaya üşendim hacı yazıyon bari hiç yorum yapma mk :))

Yükleniyor...