Sevgilim bana çok para harcıyor karşılık bekler mi?

Arkadaşlar sevgilimle ben şuan üni.deyiz o özel okuldan lise 4 te devlet okuluna geçmişti orda tanışmıştık.Bende öğretmen kızıyım 3 kardeşim var annemde çalışmıyor.Yani öyle zengin havalı bir hayatım yok.Sıradan bir hayat diyelim.Ama sevgilim baya zengin.Babası hem avukat hem inşaat şirketi var annesi doktor ve tek çocuk.Biz onunla 20-25 gündür çıkıyoruz çok seviyorum onu.Ama bana çok çok fazla para harcıyor makyaj setleri elbiseler takılar hediyeler gezme ve yeme içmede sınırımız yok zaten.Gezmeyide çok seviyor onunla hayatımda gitmediğim görmediğim yerleride gezdim oralardanda bama hep hediyeler aldı.Ama ben ona öylepahalı hediyeler sürekli lüks restorantlarda yemekler ısmarlayamıyorum acaba bunun için bir süre sonra benden soğur mu ? Yda benden bişeyler bekliyormudur ? Doğum gününde parfüm almıştım şaşırdığım derecede mutlu olmuştu.Bide çevresinde çok zengin havalı kızlar var benden bu konudan dolayı sıkılıpta kendini zengin kız arkadaşlarının kollarına atmasından korkuyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Karşındakinin kişiliğini bilmeden yorum yapamayız. Kişilikle alakalı bir durum. Benim de mesela öyle çok zengin olduğum filan söylenemez ama varolan bütün paramı sevgilime harcasam hiç gocunmam ve ondan da birşey beklemem tabiki. Çünkü tek amacım sevgilimi mutlu edebilmek. Ymek yediğimiz veya gittiğimşz mekanlarıda belli bir seviyenin üstünde tutarım çünkü yanında bir kızla salaş kötü mekanlara gidemezsin, rahat edemezsin apaçilerin arasında. Yine de bu benim düşüncem de olabilir sevgilin farklı da düşünüyor olabilir, aynı da birşey diyemeyiz onu tanımadan.

Erkekler Ne Diyor 19

• beklemez

• Bir şey bekleyip beklememesi onun kişiliğine bağlıdır ama bence yine de sen ona borçlanma.. Daha çok para harcamayacağınız yerlerde buluşun. Sürekli hediye almasına izin verme,gerekirse hediyeleri geri çevir. Böylece ne sen kendini kötü hissedersin ne de o senden bir şeyler bekler. Sadece duygularınızı paylaşmış olursunuz. (Kişisel fikrimdir.Herkese saygı duyarım)

• mutlaka her şeyin bir karşılığı vardır ama bı kişi senden beklentisi ne onunla ilgili.belki sadece karşılığında sevgi değer görmek belki cinsellik.onu tanıyacak ve çözecek olan sensin.sonra senin durumunu biliyordur bunun için senden soğuyacağını zannetmiyorum.maddi açıdan imkanın olduğu kadar ona karşılık verebilirsin.o zengin havalı kızlarda gözü olsa zaten çıkardı.o senden hoşlanmış ona kendini sevdirmeye bak ona değer verdiğini hissettir.

• hayir senden bisey beklemez sahsen ben olsam beklemezdim..kizdan boyle seyler bekleyen adama adam bile demem..

• hiç bu düşünceleri aklına sokma..cocuk gerçekten olgun biriyse para hiçbir zaman sorun olmaz..ama sen rahatsız oluyorsan asırısından guzel bir sekilde söyleyebilirsin..

• 30. gün isteyecek.dikkat

• merak etme eğer seni çılgınca sevmeseydi sana bu kadar özen göstermezdi için rahat olsun :D

• seviyo seni sende onu, anın tadını çıkar işte.

• Bekleyebilir.

• ben olsam beklemem ama karşındakini bekler mi bilemem

• yatırım yapıyo

• kesinlikle bekler :)

• Adını feriha koyuyorum...

• Benim sevgilim bana çok para harcasın hiç karşılık beklemem valla billa

• hareket çektim :/

• Yakışıklı zengin ve eğitimli erkeğin orta halli genç kızı bırakma sorsunsalı.. Acıklı la.. Çok acıklı..

• adamın asıl amacı o gibi zaten

• yani şimdi yalan söylemek istemiyorum ama isteme ihtimali bir hayli yüksek

• bişey olmaz... her erkeğin yapmak isteyip de yapamadığını yapmış... sahip çık ona kafi...

• illa ki :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Valla zaman kotu kolla ... Diyorum ben gun gelir sorar bu kadar seyin hesabini belki

• 1-Seni seviyor ve hiçbirşeyden mahrum kalmanı istemiyor bu yüzden bu kadar hediyeler alıyor.2-Bir erkeğin aldığı hediyeler karşısında kendisinede bu kadar masraf yapılmasını isteyeceğini sanmıyorum.Ve zaten senin maddi durumunu biliyorsa onun seviyesinde hediyeler alamayacağını biliyordur.Maddi durumun onun için önemli olsaydı seninle değilde çevresindeki kızlarla ilişki kurardı senin yanından dahi geçmezdi.Ayrıca unutma herşey para değildir aşkı sevgiyi parayla yada sana alınan hediyelerle sınırlandırılamazsın.

• bence senin kişiliğinden etkilenmiş..çevresindeki zengin kızlaından bile etkilenmedeiğine göre..saf bir güzelliğin var sanırım..parfüm aldığın halde çok sevindiyse..ilgiye muhtaç birisi :)

• inşallah canım :))

• Teşekkür ederimm :)) Umarım dediğim gibidir. :)

• bence seni gerçekten çok seviyor..:)) kıskandım şimdik..kafana takma sen zeki birisine benziyorsun..seni seviyor..salla gitsinn..anı yaşa :)

• Öncekileri Göster
  • seni seviyosa harcıyodur sna içinden geliyodur.seviyosa ztn aldğn hediyenn fiyatına bakmaz bn yapıyorm o niye yapmıyo demez.dert etme kendine

• Çağatay ulusoya baktıydım acep buralardamı ki?

• Neden kabul ediyorsun hediyeleri ?Farkındasında halbu kikarşılığını isteyebileceğini de.

• bence boşuna kuruntu yapma seni şeçmiş işte aradığı zengin kız değilmiş demek ki

Yükleniyor...