Bir erkeğin eşcinsel olduğu nasıl anlaşılır?

Merhaba arkadaşlar bazı eşcinseller var ben eşcinselim diye bağırıyor. Bazıları ise hiç belli etmiyor. Dış görünüşüne bak eşcinsel demezsin ama için de ne fırtınalar kopuyordur Allah bilir. Peki anlamanın püf noktası var mı? Ben bir eşcinselim ve arkadaşımın da olduğunu düşünüyorum. Kötü niyetle bakmıyorum ama benden gizlesin istemiyorum.. Çünkü sırdaşa çok ihtiyacım var. Çok yalnızım..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ekle özel konuşalım?Sorun değilse tabii. :)

• Tabi. EKledim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Col suslu olmasindan yuruyussnden ve konusmasindan anlasilir herhalde ama en iyi sen anlarsin escinsel Olan sensin sonucta.s

• Gayet normal sanki..

• Konuşma tarzı,kıyafetleri mesela

• Gayet normal sanki..

Erkekler Ne Diyor 2

• İlla eşcinsel bir arkadaş bulmak zorunda degilsin.Benim kankam'da eşcinsel ve onun sırlarını ben taşıyorum.Yani güvendigin tanıdıgın bildigin bir normal arkadaşınla da konuşabilirsin.Eşcinsellik bir kusur değil.

• Türkiyede yaşıyoruz ve senin gibi insanlar bana denk gelmezki :( nerde öküzler orda beni bulurlar..

• Öncekileri Göster
    • Burası Türkiye.

• Burası Türkiye derken?

• 54gün

Eğer sanata meraklıysa: tiyatro, mimari özellikle de resimi seviyorsa, minimalizimden hoşlanıyorsa, yaratıcılığa bayılıyorsa, çok hoşsohbet ve esprili biriyse, erkek arkadaşlarına karşı çok fedakarsa, bayanlara karşı çok rahatsa ve hiç kasmıyorsa, bir erkeğe göre fazla kibarsa, aşırı bakımlı ve titiz ise, kaslı ve bekarsa, erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmek onu çok mutlu ediyorsa, dışarıda bir erkeğe bakıp süzdüğünde ve o erkekde ona baktığında gözünü hemen kaçırıyorsa, eşcinseldir, hem de kesinlikle.
    Tecrübe ilen sabittir...

• 18gün

Haha valla sen beni anlattin ya. Sende bende bu gözlemi yapsan kesin anlardin beni. Hepsi var dediklerinin :)))

• Öncekileri Göster
    • 13gün

istersen ekle özelden konuşalım.

• 3gün

Ancak girebildim ks'ye pardon. Tabi ekliyeyim :)

Yükleniyor...