Bir kızla sevgili olmak için neler yapılır?

Sevgili olma durumu konusunda yardım :/

Arkadaşlar bu konu hakkında çok ciddi bir şekilde yardım almam lazım.Kızlarla bir türlü arkadaş dışında birşey olamıyorum ya da olmayı bilmiyorum :S çok garip bir durum...

Bir kızla sevgili olmak için neler yapılır bilmiyorum yani birinin bana bu olayı detaylı anlatması lazım mesela kızla tanıştın,ne zaman face'i istenir?Ne zaman tel nu alınır?Sevgili olmak için ne yapılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• okuldasın veya başka bir yerde mekanı sen seç.

kızı gördün, kısa bir bakışma süresi etkilendiğini anladığın anda sıcak ve seviyeli bir "merhaba".

ardından genel bir konu hakkında fikir alışverişi...

bir kaç karşılaşma sohbetin arkasından sonra numara isteme.

mesajda facebookta eklemek istediği talebi...

ardından da uzun süreli ortak yönler üzerine kurulan sohbetler.

kafeye götürme, bilmem neredeki sergiyi gezme. yeni çıkan filme iki bilet vs.

ardından bunlar gerçekleştiyse hayırlı olsun hocam :))

• niye bu kadar dar düşünceli insanlar gelir ki benim karşıma. şunu severim en son şuraya gittim şunu okudum bunu yazdım falanı dinledim... övmek mi bu. tonla konu var konuşulacak hiç bir şey bulamazsan günün nasıl geçti de. hiç mi laf yapmaz senin ağzın

• Hacı ne anlatıcağımı bilsem :D kendimden mi bahsedeyim eğer bunu yaparsam kendimi överim...

• valla dostum ben gemiyi getirirken karşılaştığın güçlüklere değil getirip getirmediğine bakarım bu 1 :)

ne için alıyorsan al istersen arkadaş istedi de almışsın ya ötesi yok.

kendini anlat kültürel ve onunda ilgilendiği şeyler hakkında sohbet et. ne o mülakat gibi hep hatun kişiye sorular. yok hocam az öz soru sor anlat dinlesin dinledikçe merak etsin

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 2

• ah be dostum

• Yardım edin arkadaşlar konu ciddi :S

• Öyle bi soru sordun ki kitap yazılır bu konuda :) Genel soruna genel bi cevap vereyim :) Etkilersin, güven oluşturursun, öpüşürsün, sevgili olursun. Nasıl çok basit di mi? :))

• arkadaslık attım kbl et xper 3 altıyımda

• Sen bana mesaj at öyle devam edelim sana önerilerim olucak.

• Peki etkileyici ve çekici nasıl olunur?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...