Erkekler bir kız hakkında kendi aralarında ne konuşurlar?

Mesela diyelim ki bir grup erkek var (7-8 kişi). Bunlar çok iyi arkadaşlar ve aralarından birinin sevdiği bir kız var ve bunların hepsi aynı sınıfta.. :) Bu erkekler kendi arlarında bu kız hakkında ne konuşur,bu kızda neye dikkat eder? Hani biz kızlar yaparız ya "kız seninkini gördüm,artist artist yürüyordu gene" gibisinden hemen haber veririz ya da grubumuzdan bir kızın sevdiği çocuğun yürüyüşünü davranışlarını felan çekiştirir dedikodu yaparız... :D Erkeklerde de böyle midir?.. :D

Güncellemeler:
:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kaç yaşında?nerde oturuyo ?daha önce biri ile çıkmışmı?niyetin ne ciddimisin?onun niyeti ne?buluşunca neler yapıyosunuz...nelerrrrr konuştunuz...kızı hiç öptünmü..o seni öptümü...elinden tuttunmu ..neler yasptunuz...bu sorular heyecanlı ve ciddi olmayanlar için...bir erkek bir kzı seviyorsa ciddiyse arkadaşlarıda bunu biliyosa arkadaşları onun hakkında pek konuşmazlar çekinirler bende konuşmam size ne benim kinden kıskanırım)

Erkekler Ne Diyor 7

• Naapıyonuz lan var mı bi tık? pas veriyo mu sana? Sinemada nasıl öptün lan kızı, helal goçum sana, çırpı gibi bacakları var ne buluyon oğlum sen onda bak Aylin'e sütun gibi bacakları var, yanındaki kızarkadaşını bana yapsana lan, konuş sen bir,..

• Eger, kendi kız arkadaşlarıysa genellikle yorum yapılmaz. Erkekler yanındaki kişi fahişe bile olsa, onun hakkında olumsuz konuşturmazlar.Fakat oynaşma içinse, yatakta ne yaptıkları bile anlatılır.

• bir bayanın duymak istemiceklerini..

• Hadi yaaaa... :D Söyle de duyalım belki ben duymak istiyorum.. :D

• bosverin duymayın, sze bısey katmaz..

• gruptan bir kişinin sevdiği veya hoşlandığı bir kız varsa erkekler onun hakkında konuşmazlar çünkü ayıp olur. sadece potansiyel yenge muhabbetine girip hayırlısı olsun tarzında cümleler konuşulur o kadar. ama başka herhangi bir kız hakkında uzun uzun konuşulabilir :)

• en doğrusu bu bence

• erkekler kız arkadaşları hakkında dedikodu yaptırmazlar tabi kızla erkeğin muhabbeti de önemli eğer kızla erkek ciddi ise çok fazla konuşmazlar onun hakkında sadece sorunları var sa o kanuda yardımcı olmaya çalışırlar ama ciddi bişey yoksa biraz gırgır yaparlar fazlada uzatmazlar böyledir yani

• işte g..ü çok güzel, bilmem ne o tip şeyler.

• Açıkçası gerçekten seviyorsam 7-8 kiş içinde sohbet malzemesi olmasını istemem sevdiğim kişinin, en yakın arkadaşlarım da olsa ilgilendirmez kimseyi.

Kızlar Ne Diyor 4

• hmmm demek ki konuşma olmuyormuş :)

• abi şu kıza bak off taşş gibi kütür kütürbizzat benim yanımda kankilerim tarafından yoldan geçen kız için söylendi

• kütür kütür den sonrasını söylemek istemiyorum erkekler hakkında pembiş hayalleriniz mahvolabilir

• :))) ahaha aynen!

• Evirme çevirme muhabetleri yapıyorlar. Tabi bu abaza popülasyona dahil olanlar. Diğerleri de tıpkı bizim konuştuklarım gibi, ah bu kadınlar der dururlar :D

• Arkandan lafını eden erkek , bence erkek arkadsın olmamalıErkek dediğin kadınından , kız arkadsından sağda solda lafını etmezbu kadınlara has bır durumdur.

Yükleniyor...