• Sor
  • Bence

Sık sık olan bas dönmesi

Merhabalar. Konuya direk gireceğim arkadaslar son 1 aydır sık sık basım dönmeye başladı. Bir anda yer ayağının altından kayıyor gibi oluyor. Kimseyle... Daha Fazla

En İyi Görüş

• baş dönmesinin çok fazla sebepleri var doktora görünmeden net bir bilgi alamassın kulaktan kaynaklı olabilir, beyin kaynaklı olabilir, denge bozukluğu olabilir her şey olabilir. ailenle gitmen şart mı peki? Kendinde herhangi bir hastaneye gitsen halledebilirsin.

• tabi bir seçenek oda

Erkekler Ne Diyor 6

• Doktora git. Ciddi birşey olabilir.

• Peki teşekkürler

• Bende de vardı sende ciddi bir biçimde B vitamini eksikliği var ya iğnesini vurdur ya da haplarına devam ettir benim başımda çok fena dönüyor unutkanlıkta başladı. Nörolojiye görünsen fayda var kardeşim. RABBİM şifa versin üzüldüm :(

• Teşekkür ederim sana da cok geçmiş olsun

• Rica ederim başım döne döne yazdım anca ne yapalım :) :)

• Nörolojiye görünmelisin ve sigarayı derhal bırak

• bıraktım gibi bir sey zaten en son 3 hafta önce 1 tane içmiştim içici dediğime de bakma 1 paket 1,5 ay falan gidiyordu

• İyi içici değilmişsin kendine yazık etme

• Boyun düzlesmesi olabilir ban dönmesi bulanti unutkanlik yapabilir...

• doktor sigara içtiğini anlamaz anlayamaz eğer sen söylemezsen. Zaten sorar sigara içiyor musun diye hayır dersin.nörolojiye git sakın vakit geçirme.

• Peki. Teşekkür ederim

• bebeğim benimle bir gece geçir bütün dertlerinden kurtulursun :) ateşli bir gece ;)

• salaksın ya

• Öncekileri Göster
    • 17 yaşındayım ;)

• Defolup git şuradan ya

Kızlar Ne Diyor 6

• sebebi kansızlık olabilir dahiliye git derim

• sigar değil ama gizli tansiyon olabilir bu durumlarda ayran iç ve durumunu gözle eğer düzelme var ise normal eğer yok ise acilen doktara görün yazık gençliğine Hiç bir ŞEY SAĞLIK tan kıymetli ve önemli değil,kendi kendinin doktoru olacaksın

• Tesekkurler

• Doktora git ,sekirini ölctür.gecmis olsun

• sekerle bağlantısı olabilir mi ? tesekkur ederim

• Öncekileri Göster
    • Teşekkürlerr :)

• Rica ederim tekrar gecmis olsun kib

• vertigo ya benziyo söylediklerin nörolojiye görünmelisin canım

• Kan testi ile bir bağlantı olabilir mi peki ?

• onu bilemicm

• hamılelık demısken aklıma cok alakasız bısey geldı ama sormak ıstıyorum bebek ıstıyoruz korunmadan ılıskıye grdık adet olmadım daha ne kadar beklemem lazım...

Yükleniyor...