Aknetrent, Roaccutane vb. bittikten sonra?

Arkadaşlar Aknetrent kullandım, 6 ay doldu. Roaccutane'dan hiçbir farkı yok o yüzden bu ilacı kullanmış arkadaşlar da yazarsa sevinirim birkaç sorum olacak.Sivilce izleri için ne yapmam lazım?Yan etkiler bir ay daha etkisini sürdürecekmiş, 1 ay daha yüzüm soyulacak mı?Sivilce çıkar mı artık ve çıkarsa ne sürmem gerekiyor, bepanthen merhemin sivilceler üzerinde etkisi iyi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1)Roaccutane,Aknetrent,Zoratenin ilaçları birbirine esdeger ilaçlardır yani içindeki etken maddeleri aynıdır.2)Bepanthenin sivilceler üzerinde bir etkisi yoktur.Doktor büyük bir olasılıkla sana bepanthen de kullan demistir.Bepanthen yuz soyulmasını önlemek ve cildi yenilemeye yardımcı olarak kullandırılır.3)Sivilce izleri Roaccutane tedavisi bittikten sonra kendiliginden gececektir.Çünkü yeni bir cilt tabakası çıkıyor su an yuzunde.4)İlacı bıraktıktan sonra yan etkiler gecmeye baslar.Yan etkileri azaltmak için bepanthen sürmeye devam etmelisin.5)Sivilce cıkabilir tekrardan ama eskisi gibi fazla cıkmaz.Sivilce olayı kategorilere ayrılır.Birisi yüzün yaglanmasından dolayı olusan,digeri ergenlikten dolayı olusan.Tekrar sivilce cıkabilir ama tek tük cıkar.

• Eyvallah dostum çok sağol, bepanthe sürmemin sivilce çıkmasına bir sebebi olmaz değil mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• roaccutane bir işe yaramadı mı ?

• Yaradı tabiki, yüzümde hiç sivilce yok. Ama sivilce izleri kaldı biraz. Sol yanağımda sadece, ama fazla var. Çil gibiler kırmızı kırmızı duruyorlar sinir bozucu :D Nasıl geçer bunlar?

• arkadaşımda kullanıyodu ama izleride geçiriyor demişti. bilmiyorum doktora git ıçinde.

Erkekler Ne Diyor 0

Yükleniyor...