Adet olan birisi hamile olabilir mi?

Aslında soruma şöyle başlayım, sevgilim 2,5 ay da bir adet olan birisi bazı sorunları var ve adet söktürücülerle adet oluyor , bundan bir müddet evvel üzerimizde elbise varken tayt ve iç çamaşır'ı sürtünerek bişeyler yaşadık ve ben boşaldım , sevgilim takıntılı birisi ve hamile olabilirim şüphesine düştü ve 1 hafta sonra adet söktürücü ile adet oldu adet 7 gün sürdü ve hiç bir sorun olmadan kanaması devam etti ve bitti sizce hamile olma ihtimali varmı (Test yaptıramıyor onu yaparsam kendimi kötü hissederim diyor)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nereye boşaldın

• ya vajinanın üstüne sanırım tam hatırlamıyorum ama 2 tane elbise vardı hemen ıslak mendille boşaldığım yeri temizledik zaten

• yok değildir insanlar nekdr uğraşıyo hamıle kalmak ıçn oyle kolay değil

Kızlar Ne Diyor 11

• evet olabilir

• üstüne görme die bi olay vardır, düşük ihtimalle olabilir yani

• google a üstüne görme nedir die arat anlarsın ne demek istediğimi

• yok.rahat olun.

• tayt gebe :) iç çamaşırıda test yaptırmalı :)

• o zaman öyle kalsın hamile olup olmadıgını karnı şişince anlar. adet görürken hamile olma olsaılıgıda var her ne kadar yumurtalar atılsada belli olmaz

• Böyle bir ilişki sonrası hamile olma ihtimali bile yok.Normal olarak üstüne adet görme var hamileyken görülebilir yani.

• adet olan bır kısının hamıle olma durumu varmı

• Evet var.

• Cevap bile vermeyeceğim.

• belki esnektir.pardon bunu burda söylemiyorduk demi:D

• annem bana hamileyken 3 ay adet görmüş ama hamileymiş

• nasıl adet görmüş , lekelenme görmüştür adet zannetmiştir olabilir mi ?

• yok bildiğin normal görmüş doktora gitmiş sonra 3 aylık hamilesiniz demiş doktor onlarda şaşırmış

• Çok nadir oluyor, evet.

• Test yaptırmakta fayda var.

• kondom yok, hamilelik testi yok taş devrinde mi yaşıyosunuz?

Erkekler Ne Diyor 1

• Üzeri açık olsa bile vajina üzerine boşalma da hamile kalabileceğini sanmıyorum ama 1 bir meni bile hamile kalmaya yetiyor ama üzerinde elbise varsa hamile kaldığını sanmıyorum

• 2 kat çamaşır vardı ve adet gördü

• Bence korkulacak bişey yok sanırım zamanla herşey ortaya çıkar

Yükleniyor...