Aldatmayan erkek varmıdır?

Sevdigi kadın olunca erkek aldatmaz mı?Yoksa erkek illaki aldtır mı,dürüst olun beyler...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Özlem şiirleri yazmak için, sevdiklerinizin uzakta olmasına lüzum yok!Bazen insan yanı başında olmasına rağmen, aradığı insanlara tahassür ve hasret duyar...Şair'in cebinde hep elem ve keder yoktur...;Bazen sevdikleri cebine ızdırap ve hüzün koyar

Erkekler Ne Diyor 22

• tatmin olduktan sonra niye aldatsın erkek

• sevdiğinse konu..aldatma olmaz diye tahmin ediyorum ama sadece tahmin..

• her erkek aldatmaz

• Hayatıma birisi girerse gözüm başka kadın görmez. Ömrümü ona adarım.

• erkeğin aldatması? erkek kiminle aldatıyormuş? tabiki bir kadınla peki bu durumda aldatan erkekmi oluyor kadınmı? ya da aldatan sadece erkekmidir?

• Aldatan erkek = 2x i*ne

• erkek aldatir adam aldatmaz

• kesin ve net olarak söylüyorum. yok

• ha buldukta Aldatması kaldı :D

• vallaha ben (henüz sevgilisi olmadı) hahaha

• 1 seneden fazladır bir birlikteliğim yok onun için bana her yol mübah ama biriyle bir beraberliğim olsaydı sevgilim haricindeki bütün dişileri yoksayardım.çünkü dünya üzerindeki alımlı çekici güzel vs. tek bayan sevgilim.

• Aldatmayan erken yoktur. İlgi görmediğinden zorla bir kadın bulup evlenen erkek vardır. İşte o g@t Denk gelirse affetmez

• Birinciyi bulduk da ikinciye bakacağız ha? Peehh...

• hayatım boyunca çok sevgilim oldu ama asla ihanet etmedi aldatmadım...

• kişiden kişiye değişir mesela bazısının mantığı şudur. "elimi sallasam ellisi değilde 1 tane olsun 49u ona kurban olsun" kara sevdaya düşen erkeklere genelde şans verilmez en büyük hata işte onlar aldatmaz

• Adam olan adam aldatan kişi sıfatını alacak işler yapmaz.Eğer sizi aldatmayacak bir partneri bulduysanız kadında olsan aynı erkekte olsan aynı yapış bırakma derim.Şahsen düzgün bir kız bulsam yaşıma bakmam evlenirim.Bu devirde iyi düzgün insan kolay bulunmuyor.Ah bir denk gelsede başımın tacı etsem ne aldatması manyak mısınız.

• Vallahi bu yaşıma kadar kadın eli bile tutmadım tutmam da...

• göz yaşı döktügüm kadını aldatırsam ŞEREFSiZİM

• Şahsen Ben 7 defa Sevgilim oldu Ve hiç birini Aldatmadım Sevgim Fazla Geldi Onlar Gitti Peki Sana Şöyle Bi Soru Sorayım Kadınlar Aldatır mı ?

• Eger sevmiyorsa aldatır,seviyorsa asla.

• Her Kız Aynı değil Her Erkekte

• aşıksa aldatmaz eşi haketmiyorsa yapmamalı..

• İş ortamında güzel, bakımlı biri varsa ve pas veriyorsa aldatır cinsel yönden belki duygusal olarak bile.

• ben aldatmadım ve hiçbir zaman aldatmıycam. evlenene kadar hiçkimse ile ilişkim olmadı. evlendim yine öyle. ölene kadarda aldatmıycam. çünkü benim yapıma aykırı. ben evine ve eşine bağlı birisiyim. eşim deseki git aldat beni dese, ya da herşeye müsaade etse yine yapamam. çünkü ailemden öyle gördüm.

Kızlar Ne Diyor 2

• aldatmayan adamlar var

• seven de sevmeyen de aldatıyor...

• yanlıs düsünüyorsun

• Öncekileri Göster
    • Doğru insanı seçemiyorsan tabiki doğrusu yanlışı olur ;)

• tamam oldu.

Yükleniyor...