Sevgilisinden yeni ayrılmış bir erkek yeni bir ilişkiye nasıl bakar?

Böyle yapışkan özellikle çirkef yakanızdan düşmeyen bir kızdan ayrıldınız. Bi kızın size hafiften ilgisi var belli sizcede olabilir ama daha yeni ayrıldınız. Hatta o kız sizi eski kız arkadaşınız sizi çekiştirirken konuşmak istiyorum derken gördü falan. Oh gördü biliyo mu dersiniz, yoksa aman olmaz artık mı?Bi bayan olduğum için erkeklere bu soru ama sizde tam tersini düşünün.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgilisinden yeni ayrılan bi erkek ancak o kızı unutmayı düşünür,büyük bi boşluktadır ve toparlanabilmesi için zamana ihtiyacı vardır.ben sevgilimden ayrıldıktan sonra bikaç ay kimseyi o anlamda düşünmem yoksa o kızın duygularıyla oynamış ve bi nevi onu kullanmış olurum.

• sevmediysem bile onunla ortak belli alışkanlıklarımız olmuştur ve bi başka kızla başlayınca direk eskisiyle yenisini kıyaslarım. bu yüzden bisüre geçmesi lazım ilişkilerin bitiminde.

• Ama anladıgım kadarıyla sen onu sevdin. Peki ya sevmediysen gerçekten.

Erkekler Ne Diyor 8

• ben olsam soğuk bakarım

• eğer kendini hazır hissediyorsa evet olabilir ama ilişkilerden nefret ettiyse bir süre nefes almak isteyebilir

• ayrılmıssın hem maddı hem manevı olur...

• ayrilmissam olabilir.

• erkekte hıcbır zaman sıkıntı olmaz. bırıyle ayrıldıgı sanıyesınde bı baskası cıksın karsısına onlada olur malum türl erkegının genlerınde var cın seddını bızım uckur merakımızdan korunmak ıcın cekmıslerdır yanı çin seddi çinlilerin bir nevi prezervatifidir.. ;)

• Karakter meselesi..Ben bi kaç sene ilişki yaşamam.

• Oh gördü biliyo derdim

• Evet daha yakın davranırım.

• Sonra daha yakın mı davranırsın?

• güzel bakar unutmak için

Kızlar Ne Diyor 1

• unutmak için kullanır, kullanılıp atılmak istiyorsa bayan, onun tercihidir ayrıca bu bayan bu kadar midesiz mi ki sevgilisinden yeni ayrılmış bi erkeğin oyuncağı olup bu kadar düşsün?

Yükleniyor...