Erkekler böyle bir kız hakkında ne düşünürler acaba merak ediyorum

Gizli Üye
baştan söyliyeyim kendimi anlatmadım. sadece meraktan soruyorum. neyse

yüzü ve fiziği güzel , zeki , ukala ve egoist olmayan zengin bir kız , erkek düşkünü olmayan , argo konuşmayan hanım efendi kişiliğinde. sert bir yapıya sahip , hiç sevgilisi olmamış ,hiç kimseyle el ele bile tutuşmamış bir kızla evlenir misiniz ? yoksa hiç bir şey bilmediği için sıkılır mısınız ? kimsenin ulaşamadığı kıza sahip olmak egonuzu kabartıyor sizi gururlandırıyor mu beyler ?
Erkekler böyle bir kız hakkında ne düşünürler acaba merak ediyorum