• Sor
  • Bence

ERKEK ARKADAŞIMM ÇOK DÜŞÜNCESİZ NAPMALIYIM

Arkadaşlar erkek arkadaşımla 4 yıldır beraberizzz ben sürprizlerden çok hoşlanırımmm ama o hiç anlamaz öyle şeylerdennn öküzmü ne anlamadım :D 4 yıl... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ver arada mesajı (: söyle çaktırmadan sonra yine yapmazsa en azından sorunun cevabını almış olursun... Ama şahsen bir kıza hediye almak çok zor... Eski sevgilime ne alacağımı 4 ay önceden düşünmeye başlamıştım :D O da düşünüyormuş benden 1 gün önceydi doğum günü dayanamayıp aklımızda kileri söyledik :D Doğum günümüz gelmeden de ayrıldık

Erkekler Ne Diyor 18

• 4 yılda 10 hediye 3 süpriz bence gayet iyi.

• vur götüne tekmeyi :DD

• 4 yıl aynı kişiyle nasıl geçiriyorsunuz yaa hiç sıkılmıyormusunuz inanamıyorum bazen..

• seviyoruzz neden sıkılalım .s

• yaaa arkadaş ben de bu mantığı anlayamıyorum işte zaten evlenince kocanı seveceksin yani umarım .. bari evlenene kadar gezin tozun her çiçekten bal alın ondan sonra evlenince sıkılacaksın gözün dışarıda olacak... ben görüyorum evli hatunların gözü hep dışarıda..

• Koy götüne rahvan gitsin yavrum.

• Demek yapısı öyle, ya böyle kabul edeceksiniz, ya da değiştireceksiniz ;)

• seviyorum değiştiremem evlenicez yazınn nşanımz var

• O zaman kabul edeceksiniz, inşallah değişir, mutluluklar dilerim.

• değiştir..

• Eğer dediğin gibi öküzse..öyle gelmiş öyle gider. Jest yapmak karakter işidir değiştiremezsin içinde birazda duygusallık barındırır.

• Getir dövelim

• çık dışarı git sanayiye orada mobilyacıları bul oradan güzel bir meşe sopası yaptır kendine bezbol sopası gibi olsun sonrada cilalattır git sevgilinin yanına vur kırılası kafasına :)

• yontulmaya gelmez odun. çabalama. git anandan babandan bekle hediyeyi.

• sürpriz seven birini bul

• ya ama onu çok seviyorummmmmmmm onnla sorunum yok sadece düşüncesiz

• o zaman gülü seven dikenine katlanır demiş atalarımız :)

• 4 yıldır erkek arkadasın var ve profiline seksi ve havalı yazıyosan asıl düşüncesizin kim olduğu araştırılmalı

• bir listen mi var gerçekten merak ettim ? ahmet: sürpriz sayısı 10 hediye sayısı 3 sonuç yükleniyor...fakir !

• bence öyle kabul et :)

• ona guzel bır surprız yap ve ayrıladını da son surprız koy bu eylemın ^.^

• :D yok artk

• o zmnnn nasıl derler hanı

ya bu deveyı gudeceksın, ya bu ankaradan gıdeceksın :)

• o öküzle velenecek misin peki?

• evlenicem :)

• Öncekileri Göster
    • sanane :)) öküze aşıksam

• banane tabi.. :) dedim ya senin tercihin. kendi düşen ağlamaz... :)

• bende eşime sürpriz yapıyorum ama beni kaç kez kırdı. daha da yapmıyorumm. mesela bir gün hediye olarak ayakkabı aldım. vay şurası şöyle olsaymış, yok burası böyle olsaymı, ne gerek vardı, felan kalbimi çok kırdı. daha da sürpriz yapmıyorum diyorum ama ben safım yinede duramıyorum. hemde beni kracağını bile bile.

• acaba bende mi ona öyle yaptamamm .s bir hediye aldığnda bozdum mu adamı

• olabilir. iyi düşün bence. ha belkide öyle bir bozma olmadığı halde arkadaşının huyu böyledir. ama her ne olursa olsun hediye verilince sevinilmeli ve teşekkür.edilmeli:)

Kızlar Ne Diyor 4

• o da senin bu uzatmalı harflerini sevmiyodur bence

• bence ayrılma zamanınız geçmiş sizin

• şükret 6 senedır ben o kadar suprz hedıye görmedım

• sevgilisi olmayan var bırak sürprizi.oduna da razıyız ama yok

• boşver napcan ya odunu

• fazla seçici olabilicek bir durumda değilim

• bulursun umarım en iyisini gönlüne göre

Yükleniyor...