Bir erkek hoşlanıyorsa ne yapar? Erkeğin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Konuşunca kasılıyorsa, aslında ilgilenip ilgisiz gibi davranıyorsa, başka kızlarla çok rahatken sizinle olan konuşmalarında konu tıkanıyorsa bu erkek ne yapıyor allah aşkına?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bak erkeklerin çoğu günümüzde kızlara karşı rahattır... ama bi kere bi kızdan hoşlandı mı ona açılamıyorsa ilgisi yoğundur... ki eğer böyle bi durumun varsa, o cocuk sana gayet şeffaftır... sadece onu tetikleyici bişeyler yaparsan olur... şöyle düşün karşındaki erkek sana hoşlandığını göstermese direkt hoşlanıyorum dese cevabın ne olurdu? yansımasını söyleyeyim ben o şekilde kabul eden kızın ciddi olduğunu düşünmezdim... ki ben de sadece günümü geçirmek maksatlı olduğumda yanaşırım evet ya da hayır farketmiyor... his yok çünkü...her neyse, eğer ondan hoşlantın varsa vücut diliyle bunu belli edersen daha iyi olur...

• doğanın kanunu var... kadın av erkek avcıdır...

• iyi de bende biraz ketumum galiba yani biraz utanarak davranıyorum,belli etmekten korkuyorum ama galiba o da farkında bişeylerin..Buna rağmen ilk adımı hep birbiirmizden bekliyoruz .onun attığı adımlar daha somut ama sonuç hala aynı.nasıl davransam mesela?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana karşı yogun duygular besledigi belli d egil mi? Bazen bogazında kalır da söyleyemezsin ya o durumlarda... yardım et ona

• Askı tarif ediyosun aslında. seviyor olabilir

• Senden ufakta olsa bir adım bekliyor olabilir. Ondan hoslandığını bir sekilde belli etmelisin.

• o zaman bu bi soruyu daha doğurur... buna rağmen gelmek için neyi bekliyo olabilir ya da gelmesi için ne yapılabilir beklemek dışında. hayır beklemekten bi hal oldum da..

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...