Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Eski sevgili faceden neden engellenir?

silinmesini anlarım da engellleme neden yapılır? siszce de çocukça değil mi bu?

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

• Değil çünkü bir çok sebebi olabilir. Mesela benim aklıma ilk gelen şey "o'nu gördükçe tekrar özlerim" veya "bir daha karşıma çıkmasın" gibi şeyler olabilir.

1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• cocukca evet :)

0|1
  • bencede sacma biraz hadı sıl ıstemıyorsan da dımı

1|0
  • eskidiğin için

0|0
  • Saçmalık .

0|0
  • kız aşırı kıskanç ve takıntılıysa yeni ilişkimi baltalamaya çalışmasın diye...

0|0
  • Benim asıl anlamadığım, eski sevgili bunu niye merak eder ?

0|0
    • hala sevdiği için

• bence vazgeçmelisin. ne olursa olsun sensiz yaşamayı göze alan biriyle, olmaz ;)

• o kızlar hp aglamaya aldaılmaya mahkumdur. sılersın gıder aynen nedır engelleme

0|0
  • görmek istemiyor olamaz mı

0|0
  • hayır bu arkadaşınla çıkacağı için senin görmeni istemediğinden olabilir.. :))

0|0
    • pofff yok artık :)

• canı isterse :)

• bencede ..takma kafana sende ona inat bir sürü arkadaş yap

• Yeni sevgilisi vardır o yüzden engellemiştir büyük ihtimalle kendini garantiye almak için =)

0|0
  • yeni sevgiliyi görmesin diye :)

1|0
  • Facebook'tan görüp özlem gidermesin. Böylelikle özlesin, mesaj atsın, arasın falan.

0|0
  • facebook eğitimi veriyorlar bilmiyor musun ?

0|0
  • hayır değil onu aklına getireck herşeyi hayatından çokarmak istiyordur

0|0
  • facebook mark adamim oyle bir ozellik bulundurmus siklarinda/seninkide kullanmis ne var bunda /cocukca/basit/ezik bence aglayin ya da oldurun kendinizi :))

0|0
  • faceden engellemse içi rahat etmez çünki

0|0
    • engelleynce noluo peki asıl engellenince karsısındakinin götü kalkar bence, umursamasan engellemezsn bile o kişiyi

• onu bende anlamıyorum eski sevgilim beni engellemişti hala engelli facede. 3 yıl geçti üzerinden

0|0
  • arada girip bakabilir diye olabılır

0|0
  • neden çocukça olsunki adam kendini sağlama almak istemiş hepsi bu rahatsız etmenden korkmuştur sevdiği değer verdiği kişi için tabi.

0|0
  • ben engellemedim la :D

0|0
  • 5 ay önce dondurdum direk telefon numaramı değiştirdim 5 aydır ses soluk yok ohh kafam rahat.

1|0
  • Terbiyesizlik bence.

0|0
  • Çocukça evet.

0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• belki kendini takip etmesin diyedir.

0|0
  • Seni görmek istemiyordur ondan engellemiştir.

0|0
  • erkeklerin çoğu:

"sen onu görmeyesin diye engellemiştir" demiş. neyin kafası yahu?

erkekten bahsediyoruz gençler.. o kadar da düşünceli tipler olmadığınızın farkındayız :)

3|0
  • Birdaha facede karşılaşmamak için :) ya da engelleyerek bireysel bir eyleme girismis olabilir :D

0|0
  • silemiyorsan karalayacaksin (sadece arkadaşlıktan çıkarmak yeterli değil)

0|0
  • ikisi de çocukça bunu düşünmek de çocukca.

0|0
  • çok cocukça sil geç o kadarına gerek yok ki.

0|0
  • Yazık ona görmeye bile dayanamıyor demek ki yoksa hala seviyor mu?

1|0
  • bende anlam veremiyorum niye engelliyorlarki.

0|0
  • kım engelıyokı ben engelemıyorum nıye engelıyımkı

0|0
  • Profılıne bakmanı fılan istemmeıştır belkı.

0|0
  • Ya bir şeye kızmış hırslanmıştır ya da görmeni istemediği bir şeyler vardır. İlişki vs gibi...

0|0
  • hiç bı şekılde ulaşamamsı için daha çok acı çekmesı için silenmemın de ötesi artık hiç bir şekilde olmadığının göstergesi

0|0
  • Seni istemediği için.

0|0
    • istemesin ben onu hiç istemiyorum ama engellemiyorum da böyle bir sacmalık neden yapılr die soruyorum kendime ben onu daha cok umursamıyorum bence :) o da umursamasa engellemezdi diye düşünüorum :) ama gerceklerdn kaçamaz sahte facesinden yine bakıcaktr

• evet çocukça.

0|1
Yükleniyor...