• Sor
  • Bence

Eski sevgili faceden neden engellenir?

silinmesini anlarım da engellleme neden yapılır? siszce de çocukça değil mi bu?

En İyi Görüş

• Değil çünkü bir çok sebebi olabilir. Mesela benim aklıma ilk gelen şey "o'nu gördükçe tekrar özlerim" veya "bir daha karşıma çıkmasın" gibi şeyler olabilir.

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 24

• eskidiğin için

• cocukca evet :)

• Saçmalık .

• bencede sacma biraz hadı sıl ıstemıyorsan da dımı

• görmek istemiyor olamaz mı

• kız aşırı kıskanç ve takıntılıysa yeni ilişkimi baltalamaya çalışmasın diye...

• o kızlar hp aglamaya aldaılmaya mahkumdur. sılersın gıder aynen nedır engelleme

• onu bende anlamıyorum eski sevgilim beni engellemişti hala engelli facede. 3 yıl geçti üzerinden

• Facebook'tan görüp özlem gidermesin. Böylelikle özlesin, mesaj atsın, arasın falan.

• arada girip bakabilir diye olabılır

• hayır bu arkadaşınla çıkacağı için senin görmeni istemediğinden olabilir.. :))

• pofff yok artık :)

• Öncekileri Göster
    • canı isterse :)

• bencede ..takma kafana sende ona inat bir sürü arkadaş yap

• ben engellemedim la :D

• Benim asıl anlamadığım, eski sevgili bunu niye merak eder ?

• hala sevdiği için

• bence vazgeçmelisin. ne olursa olsun sensiz yaşamayı göze alan biriyle, olmaz ;)

• yeni sevgiliyi görmesin diye :)

• neden çocukça olsunki adam kendini sağlama almak istemiş hepsi bu rahatsız etmenden korkmuştur sevdiği değer verdiği kişi için tabi.

• hayır değil onu aklına getireck herşeyi hayatından çokarmak istiyordur

• facebook mark adamim oyle bir ozellik bulundurmus siklarinda/seninkide kullanmis ne var bunda /cocukca/basit/ezik bence aglayin ya da oldurun kendinizi :))

• Yeni sevgilisi vardır o yüzden engellemiştir büyük ihtimalle kendini garantiye almak için =)

• facebook eğitimi veriyorlar bilmiyor musun ?

• faceden engellemse içi rahat etmez çünki

• engelleynce noluo peki asıl engellenince karsısındakinin götü kalkar bence, umursamasan engellemezsn bile o kişiyi

• Terbiyesizlik bence.

• Çocukça evet.

• 5 ay önce dondurdum direk telefon numaramı değiştirdim 5 aydır ses soluk yok ohh kafam rahat.

Kızlar Ne Diyor 15

• belki kendini takip etmesin diyedir.

• Seni görmek istemiyordur ondan engellemiştir.

• sildi zaten neden görsn ki

• yada senin onu görmeni istemediği için olabilri mi ;)

• silemiyorsan karalayacaksin (sadece arkadaşlıktan çıkarmak yeterli değil)

• erkeklerin çoğu: "sen onu görmeyesin diye engellemiştir" demiş. neyin kafası yahu? erkekten bahsediyoruz gençler.. o kadar da düşünceli tipler olmadığınızın farkındayız :)

• çok cocukça sil geç o kadarına gerek yok ki.

• ikisi de çocukça bunu düşünmek de çocukca.

• Birdaha facede karşılaşmamak için :) ya da engelleyerek bireysel bir eyleme girismis olabilir :D

• Ya bir şeye kızmış hırslanmıştır ya da görmeni istemediği bir şeyler vardır. İlişki vs gibi...

• Yazık ona görmeye bile dayanamıyor demek ki yoksa hala seviyor mu?

• kım engelıyokı ben engelemıyorum nıye engelıyımkı

• Profılıne bakmanı fılan istemmeıştır belkı.

• bende anlam veremiyorum niye engelliyorlarki.

• evet çocukça.

• hiç bı şekılde ulaşamamsı için daha çok acı çekmesı için silenmemın de ötesi artık hiç bir şekilde olmadığının göstergesi

• Seni istemediği için.

• istemesin ben onu hiç istemiyorum ama engellemiyorum da böyle bir sacmalık neden yapılr die soruyorum kendime ben onu daha cok umursamıyorum bence :) o da umursamasa engellemezdi diye düşünüorum :) ama gerceklerdn kaçamaz sahte facesinden yine bakıcaktr

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...