• Sor
  • Bence

Eski sevgili faceden neden engellenir?

silinmesini anlarım da engellleme neden yapılır? siszce de çocukça değil mi bu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Değil çünkü bir çok sebebi olabilir. Mesela benim aklıma ilk gelen şey "o'nu gördükçe tekrar özlerim" veya "bir daha karşıma çıkmasın" gibi şeyler olabilir.

Erkekler Ne Diyor 23

• eskidiğin için

• cocukca evet :)

• Saçmalık .

• bencede sacma biraz hadı sıl ıstemıyorsan da dımı

• Benim asıl anlamadığım, eski sevgili bunu niye merak eder ?

• hala sevdiği için

• bence vazgeçmelisin. ne olursa olsun sensiz yaşamayı göze alan biriyle, olmaz ;)

• görmek istemiyor olamaz mı

• kız aşırı kıskanç ve takıntılıysa yeni ilişkimi baltalamaya çalışmasın diye...

• o kızlar hp aglamaya aldaılmaya mahkumdur. sılersın gıder aynen nedır engelleme

• yeni sevgiliyi görmesin diye :)

• hayır bu arkadaşınla çıkacağı için senin görmeni istemediğinden olabilir.. :))

• pofff yok artık :)

• Öncekileri Göster
    • canı isterse :)

• bencede ..takma kafana sende ona inat bir sürü arkadaş yap

• onu bende anlamıyorum eski sevgilim beni engellemişti hala engelli facede. 3 yıl geçti üzerinden

• Facebook'tan görüp özlem gidermesin. Böylelikle özlesin, mesaj atsın, arasın falan.

• arada girip bakabilir diye olabılır

• ben engellemedim la :D

• neden çocukça olsunki adam kendini sağlama almak istemiş hepsi bu rahatsız etmenden korkmuştur sevdiği değer verdiği kişi için tabi.

• hayır değil onu aklına getireck herşeyi hayatından çokarmak istiyordur

• facebook mark adamim oyle bir ozellik bulundurmus siklarinda/seninkide kullanmis ne var bunda /cocukca/basit/ezik bence aglayin ya da oldurun kendinizi :))

• Yeni sevgilisi vardır o yüzden engellemiştir büyük ihtimalle kendini garantiye almak için =)

• facebook eğitimi veriyorlar bilmiyor musun ?

• faceden engellemse içi rahat etmez çünki

• engelleynce noluo peki asıl engellenince karsısındakinin götü kalkar bence, umursamasan engellemezsn bile o kişiyi

• Terbiyesizlik bence.

• Çocukça evet.

• 5 ay önce dondurdum direk telefon numaramı değiştirdim 5 aydır ses soluk yok ohh kafam rahat.

Kızlar Ne Diyor 15

• belki kendini takip etmesin diyedir.

• Seni görmek istemiyordur ondan engellemiştir.

• sildi zaten neden görsn ki

• yada senin onu görmeni istemediği için olabilri mi ;)

• silemiyorsan karalayacaksin (sadece arkadaşlıktan çıkarmak yeterli değil)

• erkeklerin çoğu: "sen onu görmeyesin diye engellemiştir" demiş. neyin kafası yahu? erkekten bahsediyoruz gençler.. o kadar da düşünceli tipler olmadığınızın farkındayız :)

• çok cocukça sil geç o kadarına gerek yok ki.

• ikisi de çocukça bunu düşünmek de çocukca.

• Birdaha facede karşılaşmamak için :) ya da engelleyerek bireysel bir eyleme girismis olabilir :D

• Yazık ona görmeye bile dayanamıyor demek ki yoksa hala seviyor mu?

• bende anlam veremiyorum niye engelliyorlarki.

• Ya bir şeye kızmış hırslanmıştır ya da görmeni istemediği bir şeyler vardır. İlişki vs gibi...

• kım engelıyokı ben engelemıyorum nıye engelıyımkı

• Profılıne bakmanı fılan istemmeıştır belkı.

• evet çocukça.

• hiç bı şekılde ulaşamamsı için daha çok acı çekmesı için silenmemın de ötesi artık hiç bir şekilde olmadığının göstergesi

• Seni istemediği için.

• istemesin ben onu hiç istemiyorum ama engellemiyorum da böyle bir sacmalık neden yapılr die soruyorum kendime ben onu daha cok umursamıyorum bence :) o da umursamasa engellemezdi diye düşünüorum :) ama gerceklerdn kaçamaz sahte facesinden yine bakıcaktr

Yükleniyor...