• Sor
  • Bence

Kısasa kısas yapan bir kişiyi napmalı ?

ilişkiniz var ya da diyelim ki var, ama sürekli karşı bir atak içerisinde naparsınız ?

En İyi Görüş

• bir ilişkide kavga varsa en basit şeyde bile kavga çıkıyorsa. ve iki tarafta bu kavgaya içtenlikle dahil oluyorsa bu aşktan dolayıdır. seven insan kavga eder. çok fazla çirkinleşmiyorsa tabi ki. ama şu da vardır ki. erkek elindeki ipleri gevşetmek istemez. haksızda olsa üstüne gider. küçücük şeyleri büyütür. bazen şımartılmak ister. ama kızda üstüne giderse dahada hırslanır. bunun sebebi aşırı sevdiğindendir. sevmeyen insan umursamaz. bir noktada eyvallah bitirir gider. kalkıpta kavga etme senle. kavgayı uzatmasının sebebi dediğim gibi aşırı seviyordur. ve ipler elimde olsun der. ya istediği ilgiyi göremiyordur geri adım atmıyordur. ya da önceden onun için çok taviz verdiysen ve şimdilerde yapmıyorsan o sendeki o eski seni arar. hani o toz pembe zamanlardaki canım cicimi. erkekler narindir aslında. bir bayanın ona ölesiye bağlı olmasını ister.

• Sevgisinden şüphem yok haklısın. O da aynen anlattığın gibi birisi hassas, duygulu ilgi göremeyince çıldırıyor. Ama bu da yoruyor insan kendine ya bu insan beni seviyor, ben ona güvenyorum sıkıntı yok deyip kendine söz geçirmesi gerek. Diyemiyorsa sıkıntılar başlıyor

• eskiden kıskanılmak umursanmak üstüne düşülmesi bayanların hoşuna giderdi. hatta kız için bir çok kavgalarda olurdu. ama son yıllarda kızlar kendi özgürlüklerine düşkün oldular. hem kıskanılmak istiyorlar. hemde bunaltılmamak. esasında bu dengeyi kızlar bozdu ama farkında değiller

• Kıskanılmak sahiplenilmek güzel ama bu çok iyi ayarlanmalı, güvenmeyi tercih edeceksin saygı duyacaksın karşındakine, her anını seninle geçirmek istemeyebilir anlayışlı olacaksın.. vs bizim türk erkeklerin mentalitesine ters yani

Erkekler Ne Diyor 5

• karsi atak derken sürekli sorunmu yasiyorsunuz ya da iliskiniz hizlimi ilerliyor onu anlamadim

• sen sunu yaptın ben de yapacam vs vs vs :S

• Öncekileri Göster
    • :,( Dolanmıştır dile bir kelime, çaresiz anların ilacı... Hayırlısı

• Kirilmadan kalpler kalkip gitmeli.. bu yerden.. üzülmeden.. incinmeden diyorum bende

• kısıtlarım...

• nerden ve neyden

• kısas yapmadan önce varsa hata söylemeni isterim de.

• iletişim kurmak zor oluyor öyle anlarda, hırs yapıyor canımı acıtıyor

• tamam işte öyle an olmadan önce konuş sende.mesela onu görünce.

• Merhaba çıtı pıtı TeyzaUla kızım ne atağı ? Bana saldırsın diye hayvan mı seviyorumAtak dediğin nedir ? Panik atak mı ne bu ne ?

• :D attırdılar tepemi agabey

Kızlar Ne Diyor 2

• Derhal uzaklaşırım.

• Maci sonlandirmali.Pardon yani iliskiyi...Söyle durup iyice bir düsünmek gerekir o zaman.Ask savasmak degildir cünkü.Teslim olmaktir.

• Duygulandım, umarım öyle olur

• Öncekileri Göster
    • Küstüm ben ya, isyan etmiyorum sadece susuyorum

• Soran "blondebaby1" rumuzlu üye bana yazdi onu :) Dünkü bir mevzu ile bugünkü apayri olan mevzuyu karistirmislar da kendileri.

Yükleniyor...