Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Anneme sevgilimi nasil sevdirebilirim?

Annem sevgilimden pek hoşlanmıyor. Her kes zamanla düzelir diyor. Ama ben çabucak sevsin istiyorum. Artik 2yil oldu çünki

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Annene Sevgilinin Hep İyi Yönlerinden Bahset . Bana Şöyle Hediye Aldı . Böyle Yerlere götürdü Felan De Sevgilini Anlatırken Hep Gülümse Mutlu Olduğunu Belli Et . Annen O zaman Kızını Mutlu Eden Erkeği Sevecektir.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim tavsiyen için. Dün tektaş yüzük almişdi. Anneme gösterdim kafama firlatdi mesela)

• Yavaş Yavaş Alışır Rahat Ol :) Dediğim gibi Hep Sevgilinin Yaptığı iyilikleri söyle gerekirse abart :)

Erkekler Ne Diyor 9

• mutluluk hapı ver annene :) hemen istiyosan

0|0
    0|0
    • Ay nereden bulurum o hapı?

• bilem ki ya da sevgilin annene cok buyuk bir iyilik yapsın

• Annannem babamı 28 senedir sevmiyor :D Bunun bir çözümü yok ( Keşke olsaydı ) :/

0|0
    0|0
  • ya seve seve ya da seve seve sevecek. :)

0|0
    0|0
    • Sevmiyor işte( problem de bu. Tutdurdu sen daha iyilerine layiksin diye(

• Polisdir kendisi)

• polis olması sevmesi anlamını tasıma belkide havalıdır felan üniversite okumamıs diyorsun ama sonuçta polis olmuş. daha iyileri ne layıksın derken seni sevecek biri önemli seni tasıyacak ezdirmeyecek biri

• nasıl olsa bitecek bir gün.. söyleme..!

0|0
    0|0
  • sevgilimi sevmezsen kafana skarim de

0|0
    0|0
  • Hoşlanmasına gerek olmadan devam ediverin.

0|0
    0|0
  • o iş bitmiş müdür

0|0
    0|0
  • allah kolaylıklar versin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevmediğine göre demek ki olumsuz bsy var sevgilinde

0|0
    0|0
    • Her insanın olumsuz bişeyleri vardir. Önemli olan bunu kabullene bilmek bence

• sevgilinin olumsuz yanı ne

• 2 yıl olduysa hoşlanması imkansız.

0|0
    0|0
  • 2 yıl mı zor sevmesi bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...