• Sor
  • Bence

Ergenlik Yüzünden Bir İnsanın Psikolojisi bozulur mu ?

Arkadaşımın Kız Kardeşi var ailevi bağı iyi değil sanırsam kızın bu durumdan kurtulmak için doktora gitmesi gerek bence ama bunu ergen yaştaki bir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bu Durumda bunu ilesi olumlu yaklaşsa daha iyi olur ama dedim gibi eski insanlar ayıp diye tuturmuş gitiyorlar sağlığın ergenliğin nesi ayıp olacak bunu anlamış değilim

Erkekler Ne Diyor 8

• evet olur maalesef

• çok etkiler. fakat psikyatriye değil kesinlikle psikoloka götür

• Arkadasına tavsiye etmen gereken , " ergen psikolojisi " uzerine yuksek lisans yapmıs sertifikalı bir psikolog ile kardesini gorusturmesini saglamak . Ergenlik herseyin dusman kabul edildigi bir donemdir ve bu donem hakkında bilgisi olan bir insan onu anlayabilir , katılabillir , dusunebilir , yoneltebilir ve durdurabilir. Bulunduğunuz kentte bu ozelliklere sahip bir psikolog bulmanız gerek , Psikologlar dallara ayrıldığından , en iyi cozum alan psikologudur ama yoksa , yuksek lisans yapmıs herhangi bir psikolog da yardımcı olabilir. Dikkat etmeniz gereken ,uzman yuksek lisans yapanlara denir. Psikoloji mezunu ya da pdr çıkışlılar değil.

• ergen yasa istemedigi birseyi yaptirmak zor, allah kolaylik versin. kimisi bu donemi kolay atlatir kimisinin ki de berbat gecer.

• ya sen ne sordun pardon ?

• Ben yeni bir doktorum hakan.atalay1982@hotmail.coma mail atarsa arkadaşın konuşabilirim

• Gerek yok

• Zaten bu konu doktorluk değil

• Psikiyatr doktoruyum ihtiyaç duyarsanız mail atabilirsiniz yardımcı olmak istedim rica ederim teşekkür için

• bozulabilir...

Kızlar Ne Diyor 2

• ergenlik çok zor bir süreç.dr.a gitse bile takmaz dru falan..umarım çok zarar görmeden atlatır o süreci

• teşekkür ederim

• Bozulur.Bu bir süre sonra geçer yapacak birşey yok doğa.

• tabiki ama hasar görmeden geçirmesi lazım

Yükleniyor...