• Sor
  • Bence

Yanaklarımda delikler var nasıl geçirebilirim?

4-5 aydır yanaklarımda ve biraz burnumda delikler oluşmaya başladı ben fondaten kullandığımdan olduğunu düşünüyorum beni çok rahatsız ediyor bu yüzden evden çıkarken okula giderken pudra kullanıyorum yüzüme zarar verdiğini bildiğim halde ama beni rahatsız ediyor o delikler size sorum o delikler kalıcı olarak geçer mi yada küçülüp gerginleşebilir mi nasıl düzelteceğim kalıcı bir çözüm var mı ? varsa ne ? yoksa ne yapmalıyım ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Duyduğun herseyi uygulamamanı öneririm öncelikle...Sabah&akşam temizlik için doğal bir sabun ya da jel (La Roche-Posay Effaclar ya da GarnierSaf & Temiz örneğin)Sonbahar ve kış için yağsız bir nemlendirici yeterli.Sivilce ve siyah noktalarının üzerine ;kabuğu soyulmuş,dilimlenmiş patates maskesi yapabilirsin,patatesin inanılmaz bir onarıcı etkisi vardır.Hiç bir zararı yoktur,gönül rahatlığıyla yapabilirsin.Min.30 dk cildinde kalsın.Fondoten ve pudra için henüz çok erken,özel zamanlar için bile...Hafif bir allık ve dudak parlatıcı yeterli.Dert etme ve cok üzerine düşme,kesinlikle cildinle oynama,sıkma.

• Peki Çok teşekkürler :)

• rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 10

• Yanaklarında delikler var nasıl geçirebilirim? " olarak okudum soru müstehcen geldi :((

• herkes bişeyler önermiş ama bence bi cilt doktoruna görün ilk olarak..

• onlara akne denılıyor kolay kolay gecmıyor ergenlık donemınde sıvılcelerden olur guneste yanarak azalıyor kısın fondoten ıle ıdare edeceksın kolay glesın

• bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmam :D umarım kurtulursun probleminden arkadaş :D

• Ilk önce bir hastaneye gidip cildiye'ye görünmelisin.

• Gözeneklerı sıkılastırmak ıcın kremlar var onları kullan

• sivilce çok çıkardınmı ergenlik döneminde?

• Hayır

• o delikler derinin porlari zaten. kullanip temizlemedikce de buyurler. cildini temizle ve sIkIlastirici kullan.

• Geçmesini çok isterdim .s

• cildine dikkat et gecer

• ilgin için teşekkürler :)

• öyle bir geçer zamanki . berrinin yüüz delik deşikti pembe maskeyle düzeldi:):) kullan yararınını görürsün:)

• Teyzem kullandı maskeyi bi yararını göremedik :)

• arkadaşım kullandı çok faydalı olduğunu söylüyordu demekki her cilt için geçerli değil:)

• olabilir :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Yüzüne belli bir zaman hiç bişey sürme ilerde daha da sorun yaratır.İlaç tedavisine yanıt vermiyor o tarz gözenekler.

• sürmeye devam edersem daha kötü olur kazıtma yolu varama yapsa izel yapardı yapamadı

• Cildini temizle.

• Limon suyu sur yuzune 10 dk kadar bekle ve gul suyuyla temizle..hemen dene sasiracaksin..sabah aksam uygula

• zarar vemez dimi ? :)

• Öncekileri Göster
    • Bunu dene sonucu yaz merak ettim..kalk kalk hadiii :)

• :)

• geçmez o delikler

• .s

• Öncekileri Göster
    • rica ederim sen peeling yap ve makyajını yüzünde az tutmaya çalış:)

• Tamamdır :)

• ne kadar iz delik olursa olsun kesinlikle fondoten pudra kullanma daha fazla çıkmasını istemyrsan. arkadaşların önerilerini değerlendr. bende de fondotenden dolayı oldu. bende arkadaşların tavsiyesini uygulayabilirm :))

• Cildiye doktoruna görün önce.

• Geçmiyor, ablamda da var.

• fondotenle alakası yok iyi temizlemiyorsun ve siyah noktalarını sıkıp sivilcelerinle oynuyorsun . YArdımcı olabilirim

• benim yalnızca T bölgemde sivilce çıkıyo haklısın onlarla oynuyorum ama yanağımdaki siyah noktalara dokunmuyorum bile bi anda oldu ve beni rahatsız ediyo. onları geçirebilirmiyim ?

• Öncekileri Göster
    • sabunu bırak bir temizleme jeli al önce

• Peki teşekkürler :)

Yükleniyor...