Ne olur ciddi cevaplar verin ciddi bir konu?

arkadaşlar ben eşcinselim 2005 yılından bunu fark ettim kendımde ve ondan sonra başladı bu duygular bende ama memnun değilim hayatımdan bu duygulardan kurtulup bir bayan arkadaş bulup yuvamı kurmak istiyorum ama eşcinsellerin coğu evlensem bile bırakamayacağımı söylüyorlar ne olur bana dürüstce fıkırler verın her fıkrınıze saygı duymak ve gerekırse yapmak ıstıyorum...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• neden illa bir kadınla evlenesin ki madem eşcinselsin kendi hayatını yaşa

• ülkemizde eşcinsellik kabul edilmezkenmi

• Öncekileri Göster
    • Bu gavura uyma bence hacı

• tövbe tövbe

Kızlar Ne Diyor 3

• size göre eşcinsellik nedir hastalıkmı normal bir şeymi çoğu insan hastalık der ama eşcinsel olanlar demez bence ilk bunu belirleyin çünkü sadece kurtulmak amacıyla bakarsanız bir gün yine yine bu durumları yaşarsınız maddi durumunuz iyiyse bir psikologdan ya da psikiyatriden yardım alın iyice araştırın öyle gidin

• bır uzmandan yardım al arkadaşm...

• faydası olmaz dıyorla bı arkadaşım gitti dr onunla yatmak ıstemış

• Öncekileri Göster
    • bu gercek evet

• uzman yardmı şart... bu konuda kitap falan oku... arastrma falan yap...

• Allah kurtarsın ^^

• cok yardımcı oldun saol

Erkekler Ne Diyor 2

• nasıl kilo veririm derken bile gizli soranlardan sonra senin gibi adamları görmek hoş öncelikle istedikten sonra yapabilirsin profesyonel destek alman yararına olucaktır

• kimden ama nerden nasıl

• devlet hastanelerinde bir piskologa gitmekle başlayabilirsin onlar seni yönlendiricektir zaten piskolojinin çeşitli dalları var

• Bence piskiyatriste filan başvurmalısın kardeşim. bu çok kötü bişey. ama azmini gerçekten tebrik ediyorum

• teşekkür ederim inan zor durumdayım.

• O kancığın ve onun gibilerin sözlerine uyma hacı. Bu yolda devam edersen bu dünyada rahat edemessin. Öteki taraftada sonsuza kadar ateşte yanarsın

• sanırsam oda lez

Yükleniyor...