• Sor
  • Bence

Kadınlar kadınların en çok neresine bakıyor?

“Dünya üzerinde kendisine bakılmasını istemeyecek ve diğer kadınların ne giydiğine kaçamak bir bakış atmayacak bir kadın yoktur.”

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kirpiklerine

• yok canım

• neden ki

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 11

• giyim boy bacakları

• bız baksak sapık abaza falan gıydırırler,kendılerı bacak kalca seyredıyor,ne dıyeyım ben boyle duzene sımdı:))

• Kadınlar kadınların bacaklarına bakıp, ''Haa, iyi iyi, bunda da selülit varmış, şimdi gönül rahatlığıyla yoluma devam edebilirim.'' şeklinde düşünebilir, bunda bir şey yok...Peki sayın KS kadınları; siz hiç tenisçi, voleybolcu, yüzücü hatunların bacaklarına baktınız mı?Bir gram selülit yok ya la... :DUtanın bee... :D Tamamen espri amaçlı bir cevaptır, ironiden anlamayan arkadaşlara karşı yazayım dedim... :DUtanmayın demiyorum, hobi olarak yine utanın... :D

• hobi olarak utanmak :DDD

• :DDD

• Bazen dikkat ediyorum otobüse seksi bir bayan giriyor diğer kızlar, bayanlar ilk onun ayakkabısına, bacaklarına ve sonrada kalçalarına bakıyor.

• kalçalarına bakıyorlar :D

• Boy

• Bence böyle bir kıstas yok güzel olan ilgi çeken her şeyine her yerine bakıyorlar sevgilisi yakışıklıysa ona hatta kız güzelse sevgilisi idare eder bile olsa yine bakıyorlar sonra çantasına eşyalarına aklına ne gelirse yeter ki az biraz güzel bir şey görsünler...:)

• kadınlar, erkeklerin gözüne girmek; kadınların da gözüne çarpmak için giyinirler. bundan anlaşılan bir kadın diğer bir kadını anında baştan ayağa kadar süzer sonra bakışını ilginç gördüğü tarafa odaklar

• bu ne lan böyle biz gene iyiymişiz, kadın kadının kalçasına bacağına bakarsa biz ne yapalım

• bunlar kendilerini bızden daha fazla kesıyorlar ('.')

• "bi şunun gote bak bir de benim kuru göte bak" demiyolarsa bişey bilmiyom

Yükleniyor...