Anne ve sevgili arasinda kalmak.. Allah kimseye vermesin.

Gizli Üye
Ben erkek arkadaşımi seviyorum ancak annem pek onaylamiyor biraz aile yapisindan birazda okudugu bolumden dolayim dayim mimar ve beni mimar olan birileriyle tanistirmak istiyorlar. Annem her seyi senin icin yaptim ben çektim sen cekme giymedim giydirdim eğer başkalarına şans vermeden onunla evlenirsen hakkımı helal etmem sana emdiğin sütü helal etmem en azından bir tani bir görüş sadece onu istiyorum kafanda başka fikirlerde olsun dedi. Ama ben öyle yaparsam aldatmis sayılacagimi düşünüyorum öte yandan annemin sozleri cok koyuyor. Sevgilimle üç yıla yakın çıkıyoruz ve yaşadığım sehirde ise girmek istiyor mezun olunca. Sizce ne yapmalıyım bu durumda?
Güncellemeler
+1 yıl
Başkalarıni tani sonra gene onda israr edersen ellerimle vericem seni ona benim istediğim baskalarini tanimadan takılıp kalma diyor
Anne ve sevgili arasinda kalmak.. Allah kimseye vermesin.