• Sor
  • Bence

Hayatınızdaki erkeğe nasıl davranılmalı?

Birlikte oldugunuz erkege nasıl davranmalı? Umursamak mı yoksa iilgili olmak mı sizce hangisi kadına talebi artırır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• erkek olarak flörtüm olan bayanda aradığım özelliği söyleyeyim sen payını çıkar...sinirli olursam benden uzak olmalı... (kalp kırılmaması için)muhabbeti güzel olmalı...benim yanımdayken BEN olmalıBenim yanımda yokken de BEN olmalı (çünkü erkeği kadın şereflendirir)sadece benim gözlerime bakmalı (göze bakmak sevgiyi alına bakmak dostluğu ifade eder)susarken bile anlatılan şeyler olmalı...her zaman "seni seviyorum" dememeli, sevgisini gösterebilmeli...benden ne alabileceğini değil bana ne verebileceğini düşünmeli, tribi olmamalı... Tevazu içinde bulunmalı...

• yaa bu lafları sevmiyorum benim erkek arkadasım abna diokii benim huyuma git deki sua damı sevmiyorum öldüreyim ama huyuma gitme surda altın var gel giddip alalım de almam diyor yani senin bu smyledigine benzer şeyler fakat erkeklerdeki hataa hep benim istediğim olsun eee tamam istegiddin mantıklı fakat sen bunları yapmayıp istiyorsaan karsılıgını bulamazsın istemek kolay ama veren erkek cok az hep sitemesini bilirler hanım hanımcık olsun ben yokkeen ben ossun zart olsun zurtt olsun

• zart zurt değil de ben kız arkadaşımda aradığım özellikleri söyledim... bu senin soruna istinaden cevaplanmış bişey... benim de feragat edeceğim çok şey var... bunu yaşayarak görürler... yaratılış itibariyle erkek otördür... bunu sindiremiyorsa bi bayan o zaman pasif bi erkekle flört edecek. sen karşılığını peşin almak istiyorsan yapcak bişey yok... unutma seven bi erkek yeri geldiğinde kız arkadaşınan daha akıllıdır...

Erkekler Ne Diyor 3

• Ona ilgili davranmazsan sadece cinsellik düşünür. ilgilenirsen duygusal ve cinsellik düşünür. Onun seni sevdigine emin olmak icin birşeyler yap. Emin degilsen boşa davranışını gözlemleme. Kadına talebi arttıran şey cinselliktir. Erkeklerin cogu bunu düşünür. 2-3 ay cinsellikle ilgili birşey yapma bakalım seviyor mu

• İlgili olup içine düşmemek en güzeli. Bir kadın kadar olmasada erkeklerde ilgi ister

• o erkeği eleştirme çok kıskançlık gösterme güven sadık ol onun dışında birşey yapmana gerek yok

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...