• Sor
  • Bence

Kız arkadaşım neden bu kadar vurdumduymaz?

ya benim kız arkadaşım çok vurdum duymaz hiç bişeyi umursamıyor ben onun için var mıyım yokmuyum belli diil.mesajlarıma sürekli geç cevap veriyor.bazende bi paragraf yazıp güsel bi cevap beklerken çok kısa bi cevap verip geçiştiriyor ve ben buna kıl oluyorm. ona neden bu kadar vurdum duymaz umursamazsın dedim "sadece senin için diil herkese böyleyim" dedi.. sürekli erkeklerin hiçbirine güvenmediğini söylüor..acaba neden böyle yapıor yardımcı olurmusunuz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ya senınkı çok fena bısey yasamış önceleri ya da sen onun için ceptesın bu kadar alıstırma sureklı ılgı göstermeye ve uzun uzun mesajlar yazmaya . Madem o cok rahat sen de rahat olucaksın . o nasılsa sen de ole olucaksın. Kız takmıyor demek kı herkesle ole dıyorum dıyorsa sen de onun için herkessın özelliğin yok onun gözunde yanı, burnunu sürtmen lazım :) . Zamana bırak ama aynen onun gıbı davran :) Bol şanslar :)

• bende tam olarak bunları düşünodum :) .. daha önce çok ilgi gösteriordum birascık köprü meselesi yani.. sonra gevşettim bu sefer zoruna gitti. yapamıorum ayaklarına girdi bi haftadır konuşmuoruz ayrıldık yani ... peki daha önce fena bişiler yaşayıp yaşamadıgını nasıl anlayabilirim bi öneriniz varmı ?

• Öncekileri Göster
    • çok yardımcı oldunuz tekrar teşekkürlr :)

• 2ay

"merimeri" sırf başarılı yorumuna teşekkür etmek için siteye giriş yaptım. aydınlattığın için teşekkürler. çünkü konu başlığındakine benzer bir durum benim için de geçerli

Kızlar Ne Diyor 12

• Karakter meselesi.

• ya öyle diosunuz da hangi insanoglu doğdugunda katil olarak doğarki. ama o katil belli bişeyler yaşadıktan sonra katil oluor.. buda öyle bişey. kız arkadaşımla beraber büyüdük çocukluğunuda hatırlarım böyle biri diildi ki :S nolduysa liseyi ankarda okumak için çıktıktan sonra oldu :S .. çok acı bi ilişksi oldugu içinmi böyle yapıor dicem ama geçenlerde bizim evdeydi..babam kızı gibi sever.. babm noldu ddi bişi mi var.. erkek arkadaşn felan mı dedi.. oda hayır ben bi erkek için asla üzülmedm dedi

• Yanlışın var katilliğin karakterle alakası yok.

• ya bence var.. bir insanın birini öldürmesi vicdan meselesi.. demek istediğim bir insan bir insanı vurmak için ancak vicdanını yitirmesine sebep olcak bişey yaşamalı.. bu olayda buna benzer bişi.. kız arkadaşımın bu kadar umursamaz olmasına sebep olan bişey mi var acaba ? daha önce böyle diildi..

• sana hakettiği değeri vermiyor biraz kaybetme duygusu aşıla

• Bir tarafları fazla havaya kalkmış.Biraz ilgisiz davran değişir :)

• sizin gibi düşünenlere cevap verdim zaten :) .. yorumunuz için teşekkürlr :)

• rahat bırı demekkı karakterı budur degıstıremezsın

• :(((

• Ben "herkes miyim?" de, sokaktan geçen herhangi bir adamdan farkın olduğunu göstermeli sana. Sevgilisisin, bu senin hakkın. Odunluk taslamasın.

• onu bana söylediği zaman söylemeliydim :D bi haftadır konuşmuoruz ayrıldık yani.. hele bi aramız düzelsin bir daha öyle desin söz dediğinizi yapcam :D

• Ya seni yeterince sevmiyor yada yapısı gereği hatun odun.Hatunun odunuda hiç çekilmez yahu Allah kolaylık versin azizim.

• evet haklısınız :)

• Herkese karşı böyleyim derken senide herkes gibi gördüğünü söylemiş kısaca ilgini bir süre çek ondan bakalım neler olacak

• onu denedim çok sinirlendi hatta ayrıldık. ben kaldıramam dedi..

• kaldırmıyorsa kıymetini bilsin

• oldu söylerim :))))

• karakteri böyledir bazı insanlar böyle vurdumduymaz olurlar..

• evet olabilir :( ..

• Ya daha önceki ilişkisinde çok canı yanmıştır ki bu kadar umursamazdır ya da böle yaparak kaçan kovalanır metodunu uyguluyo.

• bende böyle düşündüm. acaba çok canı yandıgı için mi böyle yapıor? kaçan kovalanır metodunuda düşündüm hatta ona bunu söyledim.. napmaya çalışıorsun,kaçarak beni peşinden getirceğini mi düşünüorsun dedim.. hayır öyle bişey yok dedi ben herkese böyleyim dedi.

• Öncekileri Göster
    • Wala ne desem ki şimdi=))

• :))

• mesaj yazmayı telde konuşmayı sevmiyordur belki süekli buluşun daha iyi ne kadar çok buluşursan o kada çok mesaj yazma isteği duyar yokluğunda demekki az buluşluyorsunuz

• yok hayır mesaj yazmasını sevior zaten benimle mesajlaşırken bile sürekli arkadaşlarıyla mesajlaşıor.

• fazla romantik, fazla duygusalsın.

• onunla ciddi anlamda iki defa tartıştık.. ilk tartışmadan önce dediğiniz gibi çok romantik çok duygusaldım ve bundan dolayı birascık soğudugunu düşündüm ondan sonra kavga edip ayrıldık 2 ay boynca konuşmadk.sonra sömestr tatilnde memlkte gittim annesyle bizim eve geldi orda benmle konuşmya çalştı yumuşk konuşyrdu bi pişmanlk vardı içnde sonra barıştk bu seferde sert olmaya başladım yani doğal davrandım bende birascık vurdum duymz oldum fakat biras farklı tepti.yengme çok zor biri yapamıorm demiş

• Öncekileri Göster
    • o zaman sen de unutucaksın. yapıcak bişi yok.

• ya işte unutmak istemiorum..illa o olsun istiorum. off :((

Erkekler Ne Diyor 2

• hayat bu kadar uğraşılacak kadar uzun değil reyis.sizin frekanslarınız tutmamış anladığım kadarıyla.yani ne sen onu anlıyorsun,ne de o seni anlıyor.birbirnizin zamanını,enerjisini,umutlarını tüketmeyin.hem sen hem de o farklı insanlarla mutluluğu bulabilirsiniz.birbirinize yapacağınız en güzel şey bu bence.saygılar.

• eyvalllah reis. bilmiorum ne kadar bu sölediklerini düşünsem bile vazgeçemiorum.. bir kızı tam anlamıyla avucuma almadan asla vazgeçemiorum..birascık zoruma gidior yani. yarın beni sevdiğini kanıtlasa kıçına tekmeyi basarım böyle bi kişiliğim var.. o yüzden farklı insanlarız olmuyor anlaşamıyoruz gibi şeyleri pekte düşünmüorum.

• kendini üzüp,yıpratma da hayat senin.keyfin daim olsun.

• eyvllh reis teşekkürlr :)

• sende vurdum duymaz ol..

• bende vurdum duymaz oldum.. hatta yengemin kuzeni olur.. onu 3 gün aramadım ayrıldık. yengemede söylemişti ben onunla yapamam. çok zor biri . insan sevdiği insanı 3 gün aramamazlıktan gelirmi demişti.. sürekli üstü kapalı konuşuyorsun ağzından cımbızla laf alıorum dedi geçenlerde.. ama naptıysam düzeltemiorum

Yükleniyor...