Tanıdığınız yakışıklı bir erkek sizi yakanızdan tuttu...

ve ansızca sizi dudağından öptü daha ne olduğunu bile anlayamadanne düşünürsünüz? çocukla samimi bir arkadaşsınız ama daha önceden size aşık olduğunu bilmiyodunuz...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yakamdan tutuğu anda saldıracağını düşünüp kafayı gömebilirim.Yapmasın öyle fobik fobik şeyler.

• auzfklsandksad

• yuhh kafayı gömerim felan kimse öpmez seni:)

• tekilacı kızlar <3

Kızlar Ne Diyor 24

• Öyle yaka paça tutulmaya hiç gelemem...Yakışıklıymış banane yahu.Tokat atarım iterim muhtemelen ama dizimi de geçirebilirim bilmiyorum o an ki refleksime bağlı.

• Tokat atardım olmadı ortamı terk ederdim...

• yırmığı geçiririm.

• hahaha ya böle kırarım kafa atarım tokatı patlatırım diyorsunuzda çoğunuz o şokla yaprak gibi titrer hani karşıma çıkacağınızı bilsem çekecem yakanızdan öpecem göreceğim sonucu:D

• o kadar yakışıklıyım diyorsun yani :P

• yok çok çirkinim ben çokkk:)

• Göğsünden iter o an ortamdan ayrılırım. Bir daha da görüşmem.

• tokat atarım naptığını sanıyor o ya :S

• benim ona karşı duygularıma göre değişir

• bana karşı ne hissettiğini bilmiyorum ama
      yakışıklı bir erkek seni öptü öyle düşün

• yakışıklı olması bir şey değiştirmez benim için sert bir tepki veririm bir şey hissetmiyorsam

• moralim bozul şimdi

• kendimi aniden çekerim.. yüzüne sert bir bakış atarım ve onu duvara yapıştırırım..

• Yerim onun aşkını teorik olarak bildiğim bütün savunma sanatlarını uygulamaya dökerim :D

• hahaha bütün türk kızları böyle ya :D biraz romantik olamıyoruz kızlarla

• Romantizm mi bu dilini konuşmak için kullansın sapık var diye bağırırım yeminlen :D

• :D
      sana çok aşık ama

• şoka girerdim herhalde refleks olarak kendimi geriye çeker ve noluyor ya ne yapıyorsun derdim :D

• Cok romantik ama seyine tekmeyi yerdi :)

• Benim böyle bir şey isteyip istemeyeceğimi bilmeden, benim adıma karar verdiği için asla bundan bir şey elde edemez. Ama öncesinde bunu yapacağına dair bir iki belirti olursa belki şansı olabilir.

• yapıştırırım tokadı. vay şerefsiz

• Tokat atardım

• Önce o an donar kalırım öylece. Sonrada "napıyosun sen ya?!" diye bağırır o mekanı terkederim

• Aşıkmış ve yakışıklıymış ya daha ne olsun :D

• ama kız samimi bir arkadası olarak görüyor beni
      ya ters tepki verirse :D
      sen ne düşünüyosun

• O zaman hemen öpmek yerine duygularını söyle daha az riskli :D

• söyleyemem işte
      bazı nedenlerden dolayı bu yüzden
      böyle daha az riski bence :D

• dudaklarımı beğendiğini bildiğimden kelli, sorun yaratmam. canı sağ olsun ölmem ya

• olurmu öyle şey :) başlamışken bitirelim derdim

• gerçektenmi :)

• vermeye yer arıyorsun resmen yazık lean .

• Tokat atardım , orayı terkederdim .

• eğer hoşlanıosam sıkıntı yok ama hoşlanmıosam tepkisiz kalırım ve bunu olmamış sayalım mı ne dersin gibisinden bir cevap verirdim kırmazdm aşk bu sonucta. ki yaşadığım bişey aynı zamanda. sonra yavaş yavaş bağlantıyı kopardım ve sadece selam sabaha döktüm işi kalp kırmaya gerek yok bence.

• yani bencede ya :D

• Öncekileri Göster
    • kız oğlak burcu
      erkek (yani ben :D ) ikizler burcuyum
      ne düşünüyosun

• uyum zor gibi (burc karakterine göre genelleme değil) kişilik yapılarınız hayata bakıs acılarınız farklı. oglak kadını yuvacı bir yapıya sahiptir mesela anaçtır birlikte olacagı her erkek için evleneblir miyiz olabilitesi var mıdüşüncelerine girer ama ikizler erkegi tam tersidir. asık olmayı sever ama uzun vadede rutinlikten sıkılabilir. tabii bunlar genelleme ikinizide tanımıorum eger kız sana olumlu tepki verirse sonunuz umarım cok cok iyi olur :) fedakarlık herseyi halleder :)

• bitti o kişi!

• bu kadar kötümu algılıyosun ya :D

• evet tabiki.. o ne oyle ya benim duygularımı biliyo mu o ? hyr cesaret etmemeli bence :)

• Sıkerım onu

• yap bence denemeye değer :)

• inşallah değer :)

• En sertinden bi' tokat patlatırım.

• Mal gibi kalırım öyle. Bön bön bakarım karşıya. Sonra bende onu öperim laps diye! :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Öğgh :/

• Saglam bir tokat yerdim herhalde.

• Geriye çekilir bir süzer veee link . Valla işin şakası bu hangi tarafa soruyorsun anlamadım. Erkeklerde kendilerine yapılmış gibi cevap vermişler sürü psikolojisi olarak bende başıma gelmeden bilemem diyorum :)

• klasik türk kızları işte.. adam daha ne yapsın yaaa...

• ay hoşt ulan *mına kodumunun derim.

• Teklif etme secenegın buysa deneme bazı kızlar öpmeyi namus konusuna getırıyor.

• youtube daki How To Get Girls To Kiss You. videosu yalan olur yani türkiyede :D

• yumruğu basar defol git gey derdim -_-

• Hacı direkt dene. Ya hep ya hiç. Öptükten sonra " ben aslında senden cok hoslanıyorum " de. Asığım vs asla deme.Zaten seninle değildi. Şimdi en azından bir ihtimal var ve sen ona duygularını ifade ediosun, öperek çok şeyi tattırıyorsun. Bence dene lütfen. Ve sonucunu yaz buraya.

• en kısa zamanda deneyip sonuçlarını yazıcam sağol :)

• azınıburnunukırarım onun

Yükleniyor...