Nokia lumia 1020 alınır mı, 41 mp?

Lumia 1020 alınır mı fotoğraf video meraklıları için alınmaya değer mi?Fotoğraf makinesi video kamerayı yanınızda sürekli taşıyamazsınız bu ikisine para verseniz profesyonel için 6.000 lira vermeniz gerek. Lumia 1020 ye 1900 verip hem iyi bir akıllı telefon hemde profesyonel fotoğraf video lu eşi benzeri olmayan bir telefon. Max 1999 fiyatı olan bu telefon 1900 tl nin altında da bulunabiliyor ya da 6 civarı bekleyip telefonun 1600 e düşmesini beklemek mi gerek...?

Anket Sorusu

• Almaya değer iyi bir akıllı telefon hemde profesyonel fotoğraf video A seç
  • Video fotoğraf benim için o kadar da önemli değil B seç
Güncellemeler:
2 GB RAM VAR TELEFONDA

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• al bence şahsen ben düşünüyorum sonuçta bir mekana takılmaya gittiğinde fotograf makinesi götüremezsin ama aradada güzel fotograf çekmek istersin al yani sonuçta pikselleri dağılmış bir fotograf berbat duruyor. ama bekleme kolay kolay 1600 düşmez o yeni model çıkacakta öyle yai o zamanda yeni modeli isteyeceksin eğer imkanın varsa git l deerim =) (not: katy perry in roar klibi lumia 1020 ile çekilmiş düşün bak yani kulaktan duyma değil ablamın lumiası var telefonuna mesaj olarak geldi ordan biliyorum zaten baştada adam fotografı nokıa telefondan çekiyor :D )

• teşekkürler =)

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 5

• nokia iyidir bir ara sönmüştü nokia sonra microsoft satın aldı ve canlandı tekrar al derim

• kafanmı güzel senin microsoft değil windows 8.. windows 8 cırt

• bi küfür sever daha diyorum ki nokia artık microsoft a ait sattılar markayı

• NOKİA ALINIR ÖZELLİKLE LUMİA 1020

• android telefondan şaşma derim. ayrica windows 8 de cok karışık. önerebilecegim telefon ise lg g2. telefonda önemli olan kamera mp sayısı değil çözünürlüktur. g2 12mp kamerassiyla nokia yi 5 e katlayacagina eminim.

• senin kıyasladığın şey at ile eşek misali olmuş... lumia 1020 --LG G2 yi 3 e katlar tokatlama manyağı yapar...

• forumlari takip et bkalim g2 hakkında neler yazıyor. forumshiftdelete donanimhaber bu tarz sitelerin bilgi ya da kalitesini söylememe gerk Yk sanırım :) g2 icin önümüzdeki 3 yılın telefonu diyorlar aldim kullniyorm hiz testi yaptık sonucunu söyleme gereği bile duymuyorum ki aynı test forumdonanimda da var izleyebilrsn. alip almamak senin kararin herkes mukemmel bir telefona sahip olacak diye birsey yok tabiki :)

• verdiğin paraya değmez paso kameraye yatırım yapmışlar onun dışında hepsi fısss

• alır tabi ki 41 mp eşi benzeri yok

Yükleniyor...