• Sor
  • Bence

Bakır kızıldan sarıya dönmek mümkün mü? Sizce hangisi ?

şuanda saçlarım bu tonlarda yanı bakır kızıl tonlarında uzun zamandır kullanıyorum link buda doğal saç rengime çok yakın bi renk açık kumral tonları link bu ise aklımdaki renk platine yakın sarı tonları link şimdi ilk sorum bay bayan herkese hangı renk daha hoş sizin fikriniz nedir ve tabiki sizce sarıya dönmeli miyim ? ikinci sorum sadece bayanlara kızlar sizce bu renkten satıya dönmem mümkünmü kızıldan hiç dönmedim çünkü ki zaten kızıla uzun zaman önce siyahtan dönmüştüm ve birde şu var üzerine sarı boyasak yavas yavas açar mı ?

Anket Sorusu

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• 6 senedir kızıl tonlarını kullanıyorum bir kere dönmeyi denedim ama baktım saçlarım yıpranacak vazgeçtim.kızılı yakıştırıyorsan kendine vazgeçme derim herkese yakışmaz.hem ya istedigin gibi olmazsa darı saçlarını yıprattıgınla kalacaksın :((

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 6

• Bakır kızıl

• Sarı saçtansa kızılı tercih ederim. En sondaki link özellikle senin yaşında biri için çok fazla bence... Sarı renktense kızılda kal

• sarııı çok daha güzeül tabiki sarıya boyatarak açmak istiyorsan platine bayağı zaman geçer

• Bu yaşta platini ne yapacaksın.Saçların yanacak bu kadar keskin dönüşlerin sonuelinde kopan saçlardır.

• canım napıcaksın biliomusun devamlı sabunla yıka önce en acık kahve tonlarına boya sonra actır canım yoksa pembeleşir sacların yasadım cünkü :D

• Bence saçının rengi güzel.

Yükleniyor...